Δελφίνια Πτολεμαΐδας: Το πρόγραμμα από 26 έως 30 Απριλίου

Δελφίνια Πτολεμαΐδας: Το πρόγραμμα από 26 έως 30 Απριλίου.

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΕΓΑΛΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ 

    ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΕΓΑΛΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ     
  Μ.ΔΕΥΤΕΡΑ Μ.ΤΡΙΤΗ Μ.ΤΕΤΑΡΤΗ Μ.ΠΕΜΠΤΗ
ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ        
  13:15 - 15:00  13:15 - 15:00  13:15 - 15:00  13:15 - 15:00 
ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΖΑΜΠΡΑΣ ΜΑΡΚΟΣ        
  18:00-19:00 16:00-17:00 16:00-17:00 16:00-17:00
  19:00-20:00 17:00-18:00 17:00-18:00 17:00-18:00
    18:00-19:00 18:00-19:00 18:00-19:00
    19:00-20:00    
         
ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΚΩΣΤΑΣ        
  18:00-19:00 16:00-17:00 16:00-17:00 16:00-17:00
  19:00-20:00 17:00-18:00 17:00-18:00 17:00-18:00
         
ΚΟΙΝΟ        
  13:00-15:30 13:00-15:30 13:00-15:30 13:00-15:30
  20:30-22:30 21:30-22:30 20:30-22:30 ΔΕΝ ΘΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΗΣΕΙ
         
ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΗ  14:00-15:30 14:00-15:30 14:00-15:30 14:00-15:30
         
         
AQUA 13:00-14:00 13:00-14:00 13:00-14:00 13:00-14:00
  21:30-22:30 21:30-22:30 21:30-22:30 ΔΕΝ ΘΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΗΣΕΙ
         
ΜΙΚΡΗ ΠΙΣΙΝΑ 16:15-17:00 16:15-17:00 16:15-17:00 16:15-17:00
  17:00-17:45 17:00-17:45 17:00-17:45 17:00-17:45
  17:45-18:30 17:45-18:30 17:45-18:30 17:45-18:30
  18:30-19:15 18:30-19:15 18:30-19:15 18:30-19:15
  19:15-20:00 19:15-20:00 19:15-20:00 ΔΕΝ ΘΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΗΣΕΙ
         
TMHMA (3 ΕΤΩΝ)  15:45-16:15 15:45-16:15 15:45-16:15 15:45-16:15
  20:00-20:30 20:00-20:30 20:00-20:30 ΔΕΝ ΘΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΗΣΕΙ
  20:30-21:00   20:30-21:00 ΔΕΝ ΘΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΗΣΕΙ

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΠΟ 26 ΕΩΣ 30 ΑΠΡΙΛΙΟΥ

    ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ 26-30/4/2022      
  ΤΡΙΤΗ 26/4/2022 ΤΕΤΑΡΤΗ 27/4/2022 ΠΕΜΠΤΗ 28/4/2022 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 29/4/2022 ΣΑΒΒΑΤΟ 30/4/2022
ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 13:30-15:30 13:30-15:30 13:30-15:30 ΑΓΩΝΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΑΓΩΝΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΑ
           
ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΖΑΜΠΡΑΣ ΜΑΡΚΟΣ 17:30-18:30  (ΤΜΗΜΑ 16:00 K 17:00) 17:30-18:30 (ΤΜΗΜΑ 16:00 K 17:00) 17:30-18:30 (ΤΜΗΜΑ 16:00 K 17:00) 16:00-17:00 11:00-12:00
  18:30-19:30 ( TMHMA 18:00) 18:30-19:30 ( TMHMA 18:00) 18:30-19:30 ( TMHMA 18:00) 17:00-18:00 12:00-13:00
  19:30-20:30 (TMHMA 19:00) 19:30-20:30 (TMHMA 19:00) 19:30-20:30 (TMHMA 19:00) 18:00-19:00  
        19:00-20:00  
           
ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 17:30-18:30   17:30-18:30 17:30-18:30 16:00-17:00 11:00-12:00
  18:30-19:30 18:30-19:30 18:30-19:30 17:00-18:00  
           
ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΗ 14:30-15:30 14:30-15:30 14:30-15:30 19:00-20:30 11:30-13:00
           
ΜΙΚΡΗ ΠΙΣΙΝΑ 16:15-17:00 16:15-17:00 16:15-17:00 16:15-17:00 11:00-11:45
  17:00-17:45 17:00-17:45 17:00-17:45 17:00-17:45 11:45-12:30
  17:45-18:30 17:45-18:30 17:45-18:30 17:45-18:30  
  18:30-19:15 18:30-19:15 18:30-19:15 18:30-19:15  
  19:15-20:00 19:15-20:00 19:15-20:00 19:15-20:00  
           
ΤΜΗΜΑ 3-4ΧΡΟΝΩΝ 15:45-16:15 15:45-16:15 15:45-16:15   12:30-13:00
  20:00-20:30 20:00-20:30 20:00-20:30 20:00-20:30  
    20:30-21:00      
           
ΚΟΙΝΟ 13:30-15:30 13:30-15:30 13:30-15:30 13:30-15:30 13:00-16:00
  21:30-22:30 21:30-22:30 21:30-22:30 20:15-22:15  
           
AQUA 13:30-14:30 13:30-14:30 13:30-14:30 10:30-11:30  
  21:30-22:30 21:30-22:30 21:30-22:30 21:30-22:30