Ειδική προκήρυξη αγώνων Υδατοσφαίρισης Πρωταθλήματος Β' Φάσης Μίνι-Παίδων 2016

Σε εκτέλεση των προκηρυχθέντων απο την  Γενική Προκήρυξη Πρωταθλημάτων Υδατοσφαίρισης της  ΚΟΕ

  για την αγωνιστική περίοδο  «2015»  με  αριθμ.πρωτ:  5333/Ε/ 4.10.2015,  προκηρύσσουμε τους αγώνες του Πρωταθλήματος Υδατοσφαίρισης    Β ΦΑΣΗ ΜΙΝΙ  ΠΑΙΔΩΝ  (γενν. 2003)   «2016»  σύμφωνα με τα παρακάτω:

 

ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΕΣ ΣΥΛΛΟΓΟΙ

1. Α ΟΜ. ΑΤΤΙΚΗΣ 2. Β ΟΜ. ΑΤΤΙΚΗΣ 3. Γ ΟΜ.  ΑΤΤΙΚΗΣ 
 
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ                 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ        ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛ.               ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ                 ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΜΕΤ/ΣΗΣ
ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΓΕΡ                 ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ                ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΟ
                                                                                                
 
4. Δ ΟΜ. ΑΤΤΙΚΗΣ 5. Ε ΟΜ.  ΑΤΤΙΚΗΣ 6. ΣΤ ΟΜ. ΑΤΤΙΚΗΣ
 
ΝΟ ΧΙΟΥ                              ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ          ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ              ΑΕ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ                    ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΜΙΛΩΝ ΑΟΝΣ                     ΑΕ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ               ΚΟΠ ΙΛΙΣΙΩΝ
                                                                                               
 
7. Α’ ΟΜ. ΘΕΣ/ΚΗΣ            8. Β’ ΟΜ. ΘΕΣ/ΚΗΣ            9. ΟΜ. ΒΟΛΟΥ 
 
ΠΑΟΚ                                   ΑΣ ΑΠΟΛΛΟ                       ΓΣ ΝΗΡΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ                ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ                 ΝΕ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΕΑΤΕΚ                                  ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΛΗΣ       ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ                                                                      ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ
 
 
10.  ΟΜ.  ΠΑΤΡΑΣ               11.  ΟΜ.  ΠΤΟΛ/ΔΑΣ          12. ΟΜ. ΚΡΗΤΗΣ
 
ΝΟ ΠΑΤΡΩΝ                         ΚΕ ΚΟΖΑΝΗΣ                      ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ
ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ                         ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ       ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ                ΝΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ                  ΠΛΙΤΣ ΠΛΑΤΣ

                                                                                                

ΣΥΣΤΗΜΑ  -  ΧΡΟΝΟΣ   ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ

Το  Πρωτάθλημα   ΜΙΝΙ  ΠΑΙΔΩΝ  «2016»  θα διεξαχθεί σε τέσσερεις (4) φάσεις:         

Β’  Φάση                                            10 - 12 / 06 / 2016     

Γ’  Φάση - Ημιτελική                       01 - 03 / 07 / 2016  και  08 – 10 / 07 / 2016 

Δ’  Φάση - Τελική                             15 - 17 / 07 / 2016     

Η διάρκεια κάθε αγώνα θα είναι τέσσερις (4) περίοδοι των επτά (7) λεπτών η κάθε μία περίοδος,  για το συγκεκριμένο Πρωτάθλημα.

Δικαίωμα συμμετοχής έχουν οι αθλητές  (γενν. 2003)  και  νεώτεροι.

ΙΣΟΒΑΘΜΙΑ - ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ  ΤΟΥ  ΑΓΩΝΑ - TIME  OUT

Ισχύουν, ότι αναφέρονται στην Γενική Προκήρυξη Υδατοσφαίρισης  «2016»  με αριθμ.πρωτ.:  5333/Ε/ 4.10.2015.

Όλοι οι αγώνες θα διεξαχθούν με τους  Κανονισμούς Υδατοσφαίρισης της  FINA  και τους κανονισμούς της  ΚΟΕ.

Οι αγώνες θα διεξαχθούν με το σύστημα  PRESSING  από την σέντρα και πίσω προς την περιοχή της αμυνόμενης ομάδας και καταργείται το απευθείας σουτ για γκολ μετά από φάουλ  (πρέπει να γίνει ανταλλαγή της μπάλας),  στην  Α’  -  Β’  - Γ’ Φάση,  ισχύει η  Ισοπαλία.

ΣΗΜΕΙΩΣΗ:

Από την επομένη αγωνιστική περίοδο 2016-2017 στο Πρωτάθλημα ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ  θα είναι υποχρεωτική η συμμετοχή όλων των Παικτών για τουλάχιστον μια Περίοδο.

Το ΔΣ της ΚΟΕ διατηρεί το δικαίωμα, σε περίπτωση απόσυρσης σωματείου από όμιλο μετά την κλήρωση, να τροποποιεί τον αριθμό των προκρινόμενων ομάδων στην επόμενη φάση από τον συγκεκριμένο όμιλο.

Β’  Φάση

Δεν Προκρίνεται για την  Γ’  Φάση  η τελευταία ομάδα κάθε ομίλου.

Διαστάσεις αγωνιστικού χώρου  (25Χ20 μ.)

Μπάλες  μικρού  μεγέθους.

Η κλήρωση για την  Ημιτελική  Φάση,  θα διεξαχθεί την  Τετάρτη  25 / 05 / 2016  και  ώρα:  12:30  στα γραφεία της  ΚΟΕ.

 

 

 

Ημιτελική  Φάση

Στην  Ημιτελική Φάση  προκρίνονται  (26) ομάδες.

Σχηματίζονται τέσσερις (4) όμιλοι των  (5) ομάδων, ένας (1) όμιλος των (6) ομάδων και αγωνίζονται με σύστημα  Pool,  ισχύει η Ισοπαλία.

Τελική  Φάση

Στην  Τελική Φάση  προκρίνονται οι δύο (2) πρώτοι των πέντε (5) ομίλων της Ημιτελικής φάσης, δέκα (10) ομάδες.

Σχηματίζονται δυο (2) όμιλοι των πέντε (5) ομάδων και αγωνίζονται με σύστημα  Pool,  ισχύει η Ισοπαλία.

Στους χιαστί αγώνες και στους αγώνες κατάταξης, πρέπει να υπάρξει  νικητής.

ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΙ   ΟΡΟΙ

Δεδομένου ότι οι μετακινούμενες ομάδες σε απόσταση πάνω από 75 χιλιόμετρα δεν θα επιβαρύνονται το ανά αγώνα κόστος, και αυτό θα διαμοιράζεται μετά την κλήρωση, στις μη μετακινούμενες ομάδες των ομίλων της κλήρωσης, το παράβολο συμμετοχής στην  Β’ ΦΑΣΗ  διαμορφώνεται ως εξής:

1. Α ΟΜ. ΑΤΤΙΚΗΣ                2. Β ΟΜ. ΑΤΤΙΚΗΣ                            3. Γ ΟΜ.  ΑΤΤΙΚΗΣ 
 
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ    141          ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ  141               ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ        141
ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛ. 141           ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ            141             ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΜΕΤ/ΣΗΣ                                                 141
ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΓΕΡ    141          ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ            141            ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΟ             141
                                                                                                
4. Δ ΟΜ. ΑΤΤΙΚΗΣ                5. Ε ΟΜ.  ΑΤΤΙΚΗΣ                           6. ΣΤ ΟΜ. ΑΤΤΙΚΗΣ
 
ΝΟ ΧΙΟΥ                  0           ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ  141                 ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ             141
ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ   141        ΑΕ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ           141                 ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ          141
ΜΙΛΩΝ ΑΟΝΣ         141        ΑΕ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ      141                 ΚΟΠ ΙΛΙΣΙΩΝ                 141
                                                                                               
7. Α’ ΟΜ. ΘΕΣ/ΚΗΣ               8. Β’ ΟΜ. ΘΕΣ/ΚΗΣ                           9. ΟΜ. ΒΟΛΟΥ 
 
ΠΑΟΚ                     180          ΑΣ ΑΠΟΛΛΟ                    180                         ΓΣ ΝΗΡΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ                                                 0
ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ 0               ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ               0             ΝΕ ΛΑΡΙΣΑΣ                  200
ΕΑΤΕΚ                   180          ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΛΗΣ     0                           ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ                200
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ       180                                                                                    ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ                 200
 
10.  ΟΜ.  ΠΑΤΡΑΣ                 11.  ΟΜ.  ΠΤΟΛ/ΔΑΣ                         12. ΟΜ. ΚΡΗΤΗΣ
 
ΝΟ ΠΑΤΡΩΝ             150        ΚΕ ΚΟΖΑΝΗΣ                 150            ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ               150
ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ             150         ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ  150              ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ        150
ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ  0              ΝΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ            0                 ΠΛΙΤΣ ΠΛΑΤΣ           150

Το κάθε συμμετέχον σωματείο, οφείλει να καταθέσει το παράβολο  στο λογαριασμό της Κ.Ο.Ε.  Ε.Τ.Ε. 080/48090172 ( στο οποίο απαραιτήτως πρέπει να αναφέρεται το όνομα του σωματείου και η αιτιολογία  ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ 2016 Α ΦΑΣΗ)   έως την ΠΕΜΠΤΗ 9/06/2016, διαφορετικά  δεν θα συμμετάσχει.

 Το καταθετήριο του παραβόλου, ο εκπρόσωπος του σωματείου, οφείλει πριν από κάθε αγώνα να επιδεικνύει, σε ζήτηση του αλυτάρχη ,σε άλλη περίπτωση μηδενίζεται και επιβάλλονται οι ανάλογες κυρώσεις.

ΛΟΙΠΕΣ  ΑΠΟΦΑΣΕΙΣ  -  ΤΡΟΠΟΠΟΙΗΣΕΙΣ

Η Συμμετοχή στο πιο πάνω πρωτάθλημα αφορά σωματεία που έχουν ήδη λάβει ειδική αθλητική αναγνώριση από την ΓΓΑ ή θα λάβουν αυτήν μέχρι και την 07/03/2016 (κατά παράταση που δίνει η ΚΟΕ για την έγκριση της συμμετοχής). Η μη ύπαρξη Ειδικής Αθλητικής Αναγνώρισης από την ΓΓΑ για οποιοδήποτε σωματείο, μετά την ως άνω προθεσμία, συνεπάγει την μη περαιτέρω συμμετοχή του σε οποιαδήποτε φάση και αν ευρίσκεται το παρόν πρωτάθλημα..

Περαιτέρω μέχρι την ως άνω προθεσμία (07/03/2013) θα πρέπει όλα τα συμμετέχοντα σωματεία θα έχουν προσκομίσει στην ΚΟΕ την γνωστοποίηση των προπονητών τους μετά της Ειδικής σχετικής αδείας ασκήσεως επαγγέλματος από την ΓΓΑ.

Στην περίπτωση μη προσκομίσεως των ως άνω αδειών, δεν θα επιτραπεί η περαιτέρω συμμετοχή του σωματείου σε οποιαδήποτε φάση και αν ευρίσκεται το παρόν πρωτάθλημα.

Για οτιδήποτε δεν αναφέρεται στην παρούσα  Ειδική Προκήρυξη αποφασίζει το  Δ.Σ.

της  ΚΟΕ. 

Η  παρούσα δέχεται τροποποιήσεις, εφόσον τούτο αποφασισθεί από το  Δ.Σ.  της  ΚΟΕ.

1.  Α  ΟΜΙΛΟΣ  ΑΤΤΙΚΗΣ   ΚΟΛ/ΡΙΟ  ΓΕΡΑΚΑ
1η  αγωνιστική                       Σάββατο                                 11/06/2016
ΩΡΑ: 12:00                 ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛ                            ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
2η  αγωνιστική                       Σάββατο                                 11/06/2016
ΩΡΑ: 19:00                 ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛ.                           ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΓΕΡ.    
3η  αγωνιστική                       Κυριακή                                 12/06/2016

ΩΡΑ: 11:00                 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ                              ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΓΕΡ.

 

2.  Β  ΟΜΙΛΟΣ  ΑΤΤΙΚΗΣ   ΚΟΛ/ΡΙΟ  ΠΕΙΡΑΙΑ
1η  αγωνιστική                       Σάββατο                                 11/06/2016
ΩΡΑ: 14:00                 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ                      ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ
2η  αγωνιστική                       Κυριακή                                 12/06/2016
ΩΡΑ: 09:00                 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ                      ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ     
3η  αγωνιστική                       Κυριακή                                 12/06/2016
ΩΡΑ: 16:00                 ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ                              ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ

 

3.  Γ  ΟΜΙΛΟΣ  ΑΤΤΙΚΗΣ   ΚΟΛ/ΡΙΟ  ΦΑΛΗΡΟΥ
1η  αγωνιστική                       Παρασκευή                            10/06/2016
ΩΡΑ: 20:00                 ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ                             ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΜΕΤ.
2η  αγωνιστική                       Σάββατο                                 11/06/2016
ΩΡΑ: 11:00                 ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ                             ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΟ
3η  αγωνιστική                       Σάββατο                                 11/06/2016
ΩΡΑ: 19:00                 ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΜΕΤ.                               ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ

 

4.  Δ  ΟΜΙΛΟΣ  ΑΤΤΙΚΗΣ   ΚΟΛ/ΡΙΟ  Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ
1η  αγωνιστική                       Σάββατο                                 11/06/2016
ΩΡΑ: 10:30                 ΝΟ ΧΙΟΥ                                            ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ    
2η  αγωνιστική                       Σάββατο                                 11/06/2016
ΩΡΑ: 17:00                 ΝΟ ΧΙΟΥ                                            ΜΙΛΩΝ ΑΟΝΣ
3η  αγωνιστική                       Κυριακή                                 12/06/2016
ΩΡΑ: 13:00                 ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ                             ΜΙΛΩΝ ΑΟΝΣ

 

5.  Ε  ΟΜΙΛΟΣ  ΑΤΤΙΚΗΣ   ΚΟΛ/ΡΙΟ  ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ
1η  αγωνιστική                       Σάββατο                                 11/06/2016
ΩΡΑ: 20:00                             ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ            ΑΕ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ
2η  αγωνιστική                       Κυριακή                                 12/06/2016
ΩΡΑ: 10:00                             ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ            ΑΕ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ   
3η  αγωνιστική                       Κυριακή                                 12/06/2016
ΩΡΑ: 18:00                             ΑΕ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ                     ΑΕ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

 

6.  ΣΤ  ΟΜΙΛΟΣ  ΑΤΤΙΚΗΣ   ΚΟΛ/ΡΙΟ  ΓΛΥΦΑΔΑΣ
2η  αγωνιστική                       Παρασκευή                            10/06/2016
ΩΡΑ: 21:00                 ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ                      ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ    
1η  αγωνιστική                       Σάββατο                                 11/06/2016
ΩΡΑ: 12:00                 ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ                      ΚΟ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΙΛΙΣ.          
3η  αγωνιστική                       Σάββατο                                 11/06/2016
ΩΡΑ: 18:00                 ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ                             ΚΟ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΙΛΙΣ.
7.  Α  ΟΜΙΛΟΣ  ΘΕΣ/ΚΗΣ   ΚΟΛ/ΡΙΟ  ΠΟΣΕΙΔΩΝΙΟ  
1η  αγωνιστική                       Παρασκευή                            10/06/2016
ΩΡΑ: 18:00                 ΠΑΟΚ                                     ΕΑΤΕΚ          
1η  αγωνιστική                       Σάββατο                                 11/06/2016
ΩΡΑ: 10:00                 ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ                              ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
2η  αγωνιστική                       Σάββατο                                 11/06/2016
ΩΡΑ: 17:00                 ΠΑΟΚ                                     ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ                      
ΩΡΑ: 19:00                 ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ                              ΕΑΤΕΚ
3η  αγωνιστική                       Κυριακή                                 12/06/2016
ΩΡΑ: 10:00                 ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ                              ΠΑΟΚ            
ΩΡΑ: 11:00                 ΕΑΤΕΚ                                               ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ

 

 

8.  Β  ΟΜΙΛΟΣ  ΘΕΣ/ΚΗΣ   ΚΟΛ/ΡΙΟ  ΠΟΣΕΙΔΩΝΙΟ
1η  αγωνιστική                       Παρασκευή                            10/06/2016
ΩΡΑ: 19:00                 ΑΣ ΑΠΟΛΛΟ                         ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
2η  αγωνιστική                       Σάββατο                                 11/06/2016
ΩΡΑ: 11:00                 ΑΣ ΑΠΟΛΛΟ                         ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΛΗΣ
3η  αγωνιστική                       Σάββατο                                 11/06/2016
ΩΡΑ: 18:00                 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ                               ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΛΗΣ

 

 

9.   Γ ΟΜΙΛΟΣ  ΒΟΛΟΥ   ΚΟΛ/ΡΙΟ  Ν. ΙΩΝΙΑΣ
1η  αγωνιστική                       Σάββατο                                 11/06/2016
ΩΡΑ: 19:00                 ΓΣ ΝΗΡΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ                      ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ                      
ΩΡΑ: 20:00                 ΝΕ ΛΑΡΙΣΑΣ                         ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ
2η  αγωνιστική                       Κυριακή                                 12/06/2016
ΩΡΑ: 10:00                 ΓΣ ΝΗΡΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ                      ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ
ΩΡΑ: 11:00                 ΝΕ ΛΑΡΙΣΑΣ                         ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
3η  αγωνιστική                       Κυριακή                                 12/06/2016
ΩΡΑ: 17:00                 ΝΕ ΛΑΡΙΣΑΣ                         ΓΣ ΝΗΡΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΩΡΑ: 18:00                 ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ                                   ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ

 

 

10.  ΟΜΙΛΟΣ  ΠΑΤΡΑΣ   ΚΟΛ/ΡΙΟ  ΠΕΠΑΝΟΣ
1η  αγωνιστική                       Σάββατο                                 11/06/2016
ΩΡΑ: 11:00                             ΝΟ ΠΑΤΡΩΝ             ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ 
2η  αγωνιστική                       Σάββατο                                 11/06/2016
ΩΡΑ: 17:00                             ΝΟ ΠΑΤΡΩΝ             ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ   
3η  αγωνιστική                       Κυριακή                                 12/06/2016
ΩΡΑ: 19:00                             ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ                          ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
11.   ΟΜΙΛΟΣ  ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ   ΚΟΛ/ΡΙΟ  ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ
1η  αγωνιστική                       Σάββατο                                 11/06/2016
ΩΡΑ: 16:00                             ΚΕ ΚΟΖΑΝΗΣ                       ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
2η  αγωνιστική                       Κυριακή                                 12/06/2016
ΩΡΑ: 10:00                             ΚΕ ΚΟΖΑΝΗΣ                       ΝΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
3η  αγωνιστική                       Κυριακή                                 12/06/2016
ΩΡΑ: 15:00                             ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ.                ΝΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

 

12.  ΟΜΙΛΟΣ  ΚΡΗΤΗΣ   ΚΟΛ/ΡΙΟ  ΧΑΝΙΩΝ
1η  αγωνιστική                       Παρασκευή                            11/06/2016
ΩΡΑ: 20:30                             ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ                          ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ      
2η  αγωνιστική                       Σάββατο                                 12/06/2016
ΩΡΑ: 12:00                             ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ                          ΠΛΙΤΣ ΠΛΑΤΣ
3η  αγωνιστική                       Σάββατο                                 12/06/2016
ΩΡΑ: 18:30                             ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ                   ΠΛΙΤΣ ΠΛΤΑΣ