Ειδική προκήρυξη αγώνων Υδατοσφαίρισης πρωταθλήματος Μίνι - Παίδων 2016

Σε εκτέλεση των προκηρυχθέντων απο την  Γενική Προκήρυξη Πρωταθλημάτων Υδατοσφαίρισης της  ΚΟΕ 

για την αγωνιστική περίοδο  «2015»  με  αριθμ.πρωτ:  5333/Ε/ 4.10.2015,  προκηρύσσουμε τους αγώνες του Πρωταθλήματος Υδατοσφαίρισης  ΜΙΝΙ  ΠΑΙΔΩΝ  (γενν. 2003)   «2016»  σύμφωνα με τα παρακάτω:

ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΕΣ   ΣΥΛΛΟΓΟΙ

1. Α ΟΜ. ΑΤΤΙΚΗΣ 2. Β ΟΜ. ΑΤΤΙΚΗΣ 3. Γ ΟΜ.  ΑΤΤΙΚΗΣ 

ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ          ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ          ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ

ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ                ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ                 ΑΟ ΟΛ.ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ                  ΑΛΜΑ ΚΛΑΜΠ                    ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ

ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΓΕΡΑΚΑ          ΑΕ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ                     ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΟ

4. Δ ΟΜ. ΑΤΤΙΚΗΣ 5. Ε ΟΜ.  ΑΤΤΙΚΗΣ 6. ΣΤ ΟΜ. ΑΤΤΙΚΗΣ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ                 ΝΟ ΧΙΟΥ                                ΝΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΑΝΟ ΜΕΤΑΜ/ΣΗΣ              ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛ.                ΜΙΛΩΝ ΑΟΝΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ                 ΡΟΗ                                        ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

ΑΕ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ               ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΜΕΤ/ΣΗΣ           ΚΟΠ ΙΛΙΣΙΣΩΝ

7. Α’ ΟΜ. ΘΕΣ/ΚΗΣ            8. Β’ ΟΜ. ΘΕΣ/ΚΗΣ            9. Γ’ ΟΜ. ΘΕΣ/ΚΗΣ 

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ                  ΝΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ                    ΠΑΟΚ

ΑΣ ΑΠΟΛΛΟ                        ΕΑΤΕΚ                                  ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΛΗΣ

ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ                      ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ        ΠΑΣ ΦΟΙΒΟΣ

ΧΑΝΘ

 

10.  ΟΜ.  ΠΤΟΛ/ΔΑΣ          11.  ΟΜ.  ΚΡΗΤΗΣ               12. ΟΜ. ΒΟΛΟΥ

 

ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ         ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ                    ΓΣ ΝΗΡΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ

ΚΕ ΚΟΖΑΝΗΣ                        ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ                          ΝΕ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΝΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ                   ΠΛΙΤΣ ΠΛΑΤΣ                      ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

ΠΥΡΡΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ          ΟΦΗ                                        ΝΟ ΛΑΡΙΣΑΣ

                                                                                                 ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ

13. ΟΜ. ΠΑΤΡΑΣ

 

ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ

ΝΟ ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ

ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

ΝΟ ΠΑΤΡΩΝ

 

 

ΣΥΣΤΗΜΑ  -  ΧΡΟΝΟΣ   ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ

 

Το  Πρωτάθλημα   ΜΙΝΙ  ΠΑΙΔΩΝ  «2016»  θα διεξαχθεί σε τέσσερεις (4) φάσεις:

Α’  Φάση - Προκριματική                13 – 15  / 05 / 2016    

 

Β’  Φάση                                            10 - 12 / 06 / 2016     

 

 

Γ’  Φάση - Ημιτελική                       01 - 03 / 07 / 2016  και  08 – 10 / 07 / 2016 

 

 

Δ’  Φάση - Τελική                             15 - 17 / 07 / 2016     

 

Η διάρκεια κάθε αγώνα θα είναι τέσσερις (4) περίοδοι των επτά (7) λεπτών η κάθε μία περίοδος,  για το συγκεκριμένο Πρωτάθλημα.

Δικαίωμα συμμετοχής έχουν οι αθλητές  (γενν. 2003)  και  νεώτεροι.

ΙΣΟΒΑΘΜΙΑ - ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ  ΤΟΥ  ΑΓΩΝΑ - TIME  OUT

Ισχύουν, ότι αναφέρονται στην Γενική Προκήρυξη Υδατοσφαίρισης  «2016»  με αριθμ.πρωτ.:  5333/Ε/ 4.10.2015.

 

Όλοι οι αγώνες θα διεξαχθούν με τους  Κανονισμούς Υδατοσφαίρισης της  FINA  και τους κανονισμούς της  ΚΟΕ.

 

Οι αγώνες θα διεξαχθούν με το σύστημα  PRESSING  από την σέντρα και πίσω προς την περιοχή της αμυνόμενης ομάδας και καταργείται το απευθείας σουτ για γκολ μετά από φάουλ  (πρέπει να γίνει ανταλλαγή της μπάλας),  στην  Α’  -  Β’  - Γ’ Φάση,  ισχύει η  Ισοπαλία.

ΣΗΜΕΙΩΣΗ:

Από την επομένη αγωνιστική περίοδο 2016-2017 στο Πρωτάθλημα ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ  θα είναι υποχρεωτική η συμμετοχή όλων των Παικτών για τουλάχιστον μια Περίοδο.

 

Το ΔΣ της ΚΟΕ διατηρεί το δικαίωμα, σε περίπτωση απόσυρσης σωματείου από όμιλο μετά την κλήρωση, να τροποποιεί τον αριθμό των προκρινόμενων ομάδων στην επόμενη φάση από τον συγκεκριμένο όμιλο.

Β’  Φάση

Δεν Προκρίνεται για την  Β’  Φάση  η τελευταία ομάδα κάθε ομίλου.

Διαστάσεις αγωνιστικού χώρου  (25Χ20 μ.)

Μπάλες  μικρού  μεγέθους.

Η κλήρωση για την  Ημιτελική  Φάση,  θα διεξαχθεί την  Τετάρτη  25 / 05 / 2016  και  ώρα:  12:30  στα γραφεία της  ΚΟΕ.

 

 

 

Ημιτελική  Φάση

Στην  Ημιτελική Φάση  προκρίνονται  (30) ομάδες.

Σχηματίζονται πέντε (5) όμιλοι των  (6) ομάδων και αγωνίζονται με σύστημα  Pool,  ισχύει η Ισοπαλία.

 

Τελική  Φάση

Στην  Τελική Φάση  προκρίνονται Δέκα (10) ομάδες.

Σχηματίζονται δυο (2) όμιλοι των πέντε (5) ομάδων και αγωνίζονται με σύστημα  Pool,  ισχύει η Ισοπαλία.

Στους χιαστί αγώνες και στους αγώνες κατάταξης, πρέπει να υπάρξει  νικητής.

ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΙ   ΟΡΟΙ

Δεδομένου ότι οι μετακινούμενες ομάδες σε απόσταση πάνω από 75 χιλιόμετρα δεν θα επιβαρύνονται το ανά αγώνα κόστος, και αυτό θα διαμοιράζεται μετά την κλήρωση, στις μη μετακινούμενες ομάδες των ομίλων της κλήρωσης, το παράβολο συμμετοχής στην  Α ΦΑΣΗ  διαμορφώνεται ως εξής:

1. Α ΟΜ. ΑΤΤΙΚΗΣ                       2. Β ΟΜ. ΑΤΤΙΚΗΣ                       3. Γ ΟΜ.  ΑΤΤΙΚΗΣ 

ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ  230            ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ 230            ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ                230

ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ        230            ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ         230            ΑΟ ΟΛ.ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 230

ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ         230             ΑΛΜΑ ΚΛΑΜΠ            230            ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ               230

ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΓΕΡΑΚΑ 230             ΑΕ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ            230             ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΟ                     230

4. Δ ΟΜ. ΑΤΤΙΚΗΣ                       5. Ε ΟΜ.  ΑΤΤΙΚΗΣ                      6. ΣΤ ΟΜ. ΑΤΤΙΚΗΣ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ    230                ΝΟ ΧΙΟΥ                       0                  ΝΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ           0

ΑΝΟ ΜΕΤΑΜ/ΣΗΣ 230                ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛ.       230             ΜΙΛΩΝ ΑΟΝΣ             230

ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ    230                 ΡΟΗ                                230              ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ  230

ΑΕ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ  230                ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΜΕΤ/ΣΗΣ   230            ΚΟΠ ΙΛΙΣΙΣΩΝ            230

7. Α’ ΟΜ. ΘΕΣ/ΚΗΣ                      8. Β’ ΟΜ. ΘΕΣ/ΚΗΣ                      9. Γ’ ΟΜ. ΘΕΣ/ΚΗΣ 

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ  141                   ΝΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ             0               ΠΑΟΚ                            141

ΑΣ ΑΠΟΛΛΟ        141                    ΕΑΤΕΚ                           141            ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΛΗΣ 0

ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ       141                   ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ 141          ΠΑΣ ΦΟΙΒΟΣ                141

ΧΑΝΘ

10.  ΟΜ.  ΠΤΟΛ/ΔΑΣ                    11.  ΟΜ.  ΚΡΗΤΗΣ                         12. ΟΜ. ΒΟΛΟΥ

 

ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ 330           ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 0                           ΓΣ ΝΗΡΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ    0

ΚΕ ΚΟΖΑΝΗΣ                330            ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ        660                      ΝΕ ΛΑΡΙΣΑΣ                    275         

ΝΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ           0                ΠΛΙΤΣ ΠΛΑΤΣ    0                           ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ                  275

ΠΥΡΡΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ  0                ΟΦΗ                      0                           ΝΟ ΛΑΡΙΣΑΣ                   275

                                                                                                                         ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ                   275

13. ΟΜ. ΠΑΤΡΑΣ

ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ                      330

ΝΟ ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ         0

ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ           0

ΝΟ ΠΑΤΡΩΝ                     330

 

Το κάθε συμμετέχον σωματείο, οφείλει να καταθέσει το παράβολο  στο λογαριασμό της Κ.Ο.Ε.  Ε.Τ.Ε. 080/48090172 ( στο οποίο απαραιτήτως πρέπει να αναφέρεται το όνομα του σωματείου και η αιτιολογία  ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ 2016 Α ΦΑΣΗ)   έως την ΠΕΜΠΤΗ 12/05/2016, διαφορετικά  δεν θα συμμετάσχει.

 Το καταθετήριο του παραβόλου, ο εκπρόσωπος του σωματείου, οφείλει πριν από κάθε αγώνα να επιδεικνύει, σε ζήτηση του αλυτάρχη ,σε άλλη περίπτωση μηδενίζεται και επιβάλλονται οι ανάλογες κυρώσεις.

 

 

                   

ΛΟΙΠΕΣ  ΑΠΟΦΑΣΕΙΣ  -  ΤΡΟΠΟΠΟΙΗΣΕΙΣ

Η Συμμετοχή στο πιο πάνω πρωτάθλημα αφορά σωματεία που έχουν ήδη λάβει ειδική αθλητική αναγνώριση από την ΓΓΑ ή θα λάβουν αυτήν μέχρι και την 07/03/2016 (κατά παράταση που δίνει η ΚΟΕ για την έγκριση της συμμετοχής). Η μη ύπαρξη Ειδικής Αθλητικής Αναγνώρισης από την ΓΓΑ για οποιοδήποτε σωματείο, μετά την ως άνω προθεσμία, συνεπάγει την μη περαιτέρω συμμετοχή του σε οποιαδήποτε φάση και αν ευρίσκεται το παρόν πρωτάθλημα..

Περαιτέρω μέχρι την ως άνω προθεσμία (07/03/2013) θα πρέπει όλα τα συμμετέχοντα σωματεία θα έχουν προσκομίσει στην ΚΟΕ την γνωστοποίηση των προπονητών τους μετά της Ειδικής σχετικής αδείας ασκήσεως επαγγέλματος από την ΓΓΑ.

Στην περίπτωση μη προσκομίσεως των ως άνω αδειών, δεν θα επιτραπεί η περαιτέρω συμμετοχή του σωματείου σε οποιαδήποτε φάση και αν ευρίσκεται το παρόν πρωτάθλημα.

Για οτιδήποτε δεν αναφέρεται στην παρούσα  Ειδική Προκήρυξη αποφασίζει το  Δ.Σ.

της  ΚΟΕ. 

Η  παρούσα δέχεται τροποποιήσεις, εφόσον τούτο αποφασισθεί από το  Δ.Σ.  της  ΚΟΕ.

 

 

 

 

 

Για το  Δ.Σ.

Ο  Πρόεδρος                                                                        Ο  Γενικός  Γραμματέας

 

 

 

Δ.  ΔΙΑΘΕΣΟΠΟΥΛΟΣ                                                       Δ.  ΣΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗΣ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1.  Α  ΟΜΙΛΟΣ  ΑΤΤΙΚΗΣ   ΚΟΛ/ΡΙΟ  ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ

 

1η  αγωνιστική                       Παρασκευή                            13/05/2016

ΩΡΑ: 20:30                ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ                    ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ  

 

2η  αγωνιστική                       Σάββατο                                 14/05/2016

ΩΡΑ: 21:00                ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ                    ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΓΕΡ.  

 

3η  αγωνιστική                       Κυριακή                                 15/05/2016

ΩΡΑ: 09:00                ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ                          ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ

 

 

1.  Α  ΟΜΙΛΟΣ  ΑΤΤΙΚΗΣ   ΚΟΛ/ΡΙΟ  ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

1η  αγωνιστική                       Παρασκευή                            13/05/2016

ΩΡΑ: 20:30                ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ                          ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΓΕΡ.  

 

 

1.  Α  ΟΜΙΛΟΣ  ΑΤΤΙΚΗΣ   ΚΟΛ/ΡΙΟ  ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

2η  αγωνιστική                       Σάββατο                                 14/05/2016

ΩΡΑ: 18:00                ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ                          ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ  

3η  αγωνιστική                       Κυριακή                                 15/05/2016

ΩΡΑ: 13:00                ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ                           ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΓΕΡ.

 

2.  Β  ΟΜΙΛΟΣ  ΑΤΤΙΚΗΣ   ΚΟΛ/ΡΙΟ  ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ

 

1η  αγωνιστική                       Σάββατο                                 14/05/2016

ΩΡΑ: 19:00                ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ                    ΑΛΜΑ ΚΛΑΜΠ

ΩΡΑ: 20:00                ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ                            ΑΕ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ       

 

2η  αγωνιστική                       Κυριακή                                 15/05/2016

ΩΡΑ: 10:00                ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ                    ΑΕ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ       

ΩΡΑ: 11:00                ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ                            ΑΛΜΑ ΚΛΑΜΠ

 

3η  αγωνιστική                       Κυριακή                                 15/05/2016

ΩΡΑ: 18:00                ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ                            ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ

ΩΡΑ: 19:00                ΑΛΜΑ ΚΛΑΜΠ                                ΑΕ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ

 

 

 

 

 

 

 

 

3.  Γ  ΟΜΙΛΟΣ  ΑΤΤΙΚΗΣ   ΚΟΛ/ΡΙΟ  ΦΑΛΗΡΟΥ

 

1η  αγωνιστική                       Παρασκευή                            13/05/2016

ΩΡΑ: 20:00                ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ                            ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ

ΩΡΑ: 21:30                ΑΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ                      ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΟ

 

3.  Γ  ΟΜΙΛΟΣ  ΑΤΤΙΚΗΣ   ΚΟΛ/ΡΙΟ  ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ

 

2η  αγωνιστική                       Σάββατο                                 14/05/2016

ΩΡΑ: 15:30                ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ                            ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΟ

ΩΡΑ: 17:00                ΑΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ             ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ

 

3η  αγωνιστική                       Κυριακή                                 15/05/2016

ΩΡΑ: 16:30                ΑΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ             ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ

ΩΡΑ: 18:00                ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ                             ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ

4.  Δ  ΟΜΙΛΟΣ  ΑΤΤΙΚΗΣ   ΚΟΛ/ΡΙΟ  Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ

 

1η  αγωνιστική                       Παρασκευή                            13/05/2016

ΩΡΑ: 20:30                ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ                               ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ  

ΩΡΑ: 21:30                ΑΝΟ ΜΕΤΑΜ/ΣΗΣ                          ΑΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

 

2η  αγωνιστική                       Σάββατο                                 14/05/2016

ΩΡΑ: 18:00                ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ                               ΑΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 

ΩΡΑ: 19:00                ΑΝΟ ΜΕΤΑΜ/ΣΗΣ                          ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ

 

3η  αγωνιστική                       Κυριακή                                 15/05/2016

ΩΡΑ: 18:00                ΑΝΟ ΜΕΤΑΜ/ΣΗΣ                          ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ

ΩΡΑ: 19:00                ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ                           ΑΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ

5.  Ε  ΟΜΙΛΟΣ  ΑΤΤΙΚΗΣ   ΚΟΛ/ΡΙΟ  ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

 

1η  αγωνιστική                       Σάββατο                                 14/05/2016

ΩΡΑ: 15:30                            ΝΟ ΧΙΟΥ                               ΡΟΗ

ΩΡΑ: 17:00                            ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΓΕΡ.               ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΜΕΤ.

 

2η  αγωνιστική                       Σάββατο                                 14/05/2016

ΩΡΑ: 09:00                            ΝΟ ΧΙΟΥ                               ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΜΕΤ.    

ΩΡΑ: 10:30                            ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΓΕΡ.               ΡΟΗ

 

3η  αγωνιστική                       Σάββατο                                 14/05/2016

ΩΡΑ: 17:00                            ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΓΕΡ.               ΝΟ ΧΙΟΥ

ΩΡΑ: 18:30                            ΡΟΗ                                       ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΜΕΤ.

 

 

6.  ΣΤ  ΟΜΙΛΟΣ  ΑΤΤΙΚΗΣ   ΚΟΛ/ΡΙΟ  ΙΛΙΣΙΟ

 

1η  αγωνιστική                       Παρασκευή                            13/05/2016

ΩΡΑ: 20:30                ΝΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ                                 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ         

ΩΡΑ: 21:30                ΜΥΛΩΝ                                             ΚΟ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΙΛΙΣ.       

 

6.  ΣΤ  ΟΜΙΛΟΣ  ΑΤΤΙΚΗΣ   ΚΟΛ/ΡΙΟ  Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ

 

2η  αγωνιστική                       Σάββατο                                 14/05/2016

ΩΡΑ: 16:00                ΝΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ                                 ΚΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΙΛΙΣ.        

ΩΡΑ: 17:00                ΜΥΛΩΝ                                             ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

 

3η  αγωνιστική                       Κυριακή                                 15/05/2016

ΩΡΑ: 16:00                ΜΥΛΩΝ                                             ΝΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΩΡΑ: 17:00                ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ                      ΚΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΙΛΙΣ.

7.  Α  ΟΜΙΛΟΣ  ΘΕΣ/ΚΗΣ   ΚΟΛ/ΡΙΟ ΕΘΝΙΚΟ 

 

1η  αγωνιστική                       Παρασκευή                            13/05/2016

ΩΡΑ: 19:00                ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ                              ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ         

ΩΡΑ: 20:00                ΑΣ ΑΠΟΛΛΟ                                    ΧΑΝΘ

 

2η  αγωνιστική                       Σάββατο                                 14/05/2016

ΩΡΑ: 17:00                ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ                              ΧΑΝΘ

ΩΡΑ: 18:00                ΑΣ ΑΠΟΛΛΟ                                    ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ

 

3η  αγωνιστική                       Κυριακή                                 15/05/2016

ΩΡΑ: 18:00                ΑΣ ΑΠΟΛΛΟ                                    ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ                 

ΩΡΑ: 19:00                ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ                                  ΧΑΝΘ

8.  Β  ΟΜΙΛΟΣ  ΘΕΣ/ΚΗΣ   ΚΟΛ/ΡΙΟ  ΕΘΝΙΚΟ

 

1η  αγωνιστική                       Σάββατο                                 14/05/2016

ΩΡΑ: 19:00                ΕΑΤΕΚ                                               ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ

 

2η  αγωνιστική                       Κυριακή                                 15/05/2016

ΩΡΑ: 10:00                ΝΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ                               ΕΑΤΕΚ

 

 

3η  αγωνιστική                       Κυριακή                                 15/05/2016

ΩΡΑ: 17:00                ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ                   ΝΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ

 

9.   Γ ΟΜΙΛΟΣ  ΘΕΣ/ΚΗΣ   ΚΟΛ/ΡΙΟ  ΕΘΝΙΚΟ

 

1η  αγωνιστική                       Σάββατο                                 14/05/2016

ΩΡΑ: 20:00                ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΛΗΣ                    ΠΑΣ ΦΟΙΒΟΣ                     

 

2η  αγωνιστική                       Κυριακή                                 15/05/2016

ΩΡΑ: 09:00                ΠΑΟΚ                                                ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΛΗΣ       

 

3η  αγωνιστική                       Σάββατο                                 14/05/2016

ΩΡΑ: 20:00                ΠΑΣ ΦΟΙΒΟΣ                                  ΠΑΟΚ

 

10.  ΟΜΙΛΟΣ  ΒΟΛΟΥ   ΚΟΛ/ΡΙΟ  ΒΟΛΟΥ

 

1η  αγωνιστική                       Παρασκευή                            13/05/2016

ΩΡΑ: 19:00                            ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ                       ΟΥΚ  ΒΟΛΟΥ          

ΩΡΑ: 20:00                            ΝΕ ΛΑΡΙΣΑΣ                        ΝΟ ΛΑΡΙΣΑΣ

 

2η  αγωνιστική                       Σάββατο                                 14/05/2016

ΩΡΑ: 10:00                            ΝΟ ΛΑΡΙΣΑΣ                        ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ          

ΩΡΑ: 11:00                            ΝΗΡΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ               ΝΕ ΛΑΡΙΣΑΣ

 

3η  αγωνιστική                       Σάββατο                                 14/05/2016

ΩΡΑ: 19:00                            ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ                        ΝΟ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΩΡΑ: 20:00                            ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ                       ΝΗΡΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ

4η  αγωνιστική                       Κυριακή                                 15/05/2016

ΩΡΑ: 10:00                            ΝΗΡΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ               ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ

ΩΡΑ: 11:00                            ΝΕ ΛΑΡΙΣΑΣ                        ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

5η  αγωνιστική                       Κυριακή                                 15/05/2016

ΩΡΑ: 19:00                            ΝΟ ΛΑΡΙΣΑΣ                        ΝΗΡΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ

ΩΡΑ: 20:00                            ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ                        ΝΕ ΛΑΡΙΣΑΣ

11.   ΟΜΙΛΟΣ  ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ   ΚΟΛ/ΡΙΟ  ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ

 

1η  αγωνιστική                       Σάββατο                                 14/05/2016

ΩΡΑ: 17:00                            ΚΕ ΚΟΖΑΝΗΣ                      ΠΥΡΡΟΣ ΙΩΑΝ.

ΩΡΑ: 18:00                            ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ.               ΝΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ    

 

2η  αγωνιστική                       Κυριακή                                 15/05/2016

ΩΡΑ: 10:00                            ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ.               ΠΥΡΡΟΣ ΙΩΑΝ.

ΩΡΑ: 11:00                            ΚΕ ΚΟΖΑΝΗΣ                      ΝΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

 

3η  αγωνιστική                       Κυριακή                                 15/05/2016

ΩΡΑ: 17:00                            ΚΕ ΚΟΖΑΝΗΣ                      ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ.

ΩΡΑ: 18:00                            ΝΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ                 ΠΥΡΡΟΣ ΙΩΑΝ.

12.  ΟΜΙΛΟΣ  ΚΡΗΤΗΣ   ΚΟΛ/ΡΙΟ  ΧΑΝΙΩΝ

 

1η  αγωνιστική                       Παρασκευή                            13/05/2016

ΩΡΑ: 20:00                            ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ                  ΠΛΙΤΣ ΠΛΑΤΣ        

ΩΡΑ: 21:00                            ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ                         ΟΦΗ 

 

2η  αγωνιστική                       Σάββατο                                 14/05/2016

ΩΡΑ: 11:00                            ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ                  ΟΦΗ

ΩΡΑ: 12:00                            ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ                         ΠΛΙΤΣ ΠΛΑΤΣ

 

3η  αγωνιστική                       Σάββατο                                 14/05/2016

ΩΡΑ: 17:00                            ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ                         ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

ΩΡΑ: 18:00                            ΠΛΙΤΣ ΠΛΑΤΣ                     ΟΦΗ

13.  ΟΜΙΛΟΣ  ΠΑΤΡΑΣ   ΚΟΛ/ΡΙΟ  ΠΕΠΑΝΟΣ

 

1η  αγωνιστική                       Σάββατο                                 14/05/2016

ΩΡΑ: 17:00                            ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ                         ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

ΩΡΑ: 18:00                            ΝΟ ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ            ΝΟ ΠΑΤΡΩΝ           

 

2η  αγωνιστική                       Κυριακή                                 15/05/2016

ΩΡΑ: 10:00                            ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ                         ΝΟ ΠΑΤΡΩΝ           

ΩΡΑ: 11:00                            ΝΟ ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ            ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

 

3η  αγωνιστική                       Κυριακή                                 15/05/2016

ΩΡΑ: 16:00                            ΝΟ ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ            ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ

ΩΡΑ: 17:00                            ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ               ΝΟ ΠΑΤΡΩΝ