Ειδική προκήρυξη αγώνων υδατοσφαίρισης πρωταθλήματος παίδων 2016

Σε εκτέλεση των προκηρυχθέντων απο την  Γενική Προκήρυξη Πρωταθλημάτων Υδατοσφαίρισης της  ΚΟΕ 

για την αγωνιστική περίοδο  «2015-2016»  με  αριθμ.πρωτ:  5333/Ε/ 4.10.2015,  προκηρύσσουμε τους αγώνες του Πρωταθλήματος Υδατοσφαίρισης  ΠΑΙΔΩΝ  (γενν. ’01)   «2016»  σύμφωνα με τα παρακάτω:  

 ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΕΣ   ΣΥΛΛΟΓΟΙ

1. Α' ΟΜ. ΑΤΤΙΚΗΣ                 2. Β' ΟΜ.  ΑΤΤΙΚΗΣ                3. Γ' ΟΜ.  ΑΤΤΙΚΗΣ

 

ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ         ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΣΦΠ                      ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ                     ΑΝΟ ΜΕΤ/ΣΗΣ                         ΝΟ ΧΙΟΥ

ΚΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΙΛ.                   ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΟ                            ΜΙΛΩΝ ΑΟ

ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΜΕΤ/ΣΗΣ              ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ                    ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ

                                                      ΑΕ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ

4. Δ' ΟΜ.  ΑΤΤΙΚΗΣ                5.  Ε' ΟΜ.  ΑΤΤΙΚΗΣ                6. ΣΤ' ΟΜ. ΑΤΤΙΚΗΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ               ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ                       ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

ΝΟ ΣΥΡΟΥ                                 ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ            ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΕΤΡ.

ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ                      ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ             ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΓΕΡΑΚΑ

ΑΛΜΑ ΚΛΑΜΠ                        ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ                     ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ             

                                                                                                                                                           

7. Α' ΟΜ. ΘΕΣ/ΚΗΣ                  8.  Β' ΟΜ.  ΘΕΣ/ΚΗΣ                9'  ΟΜ. ΒΟΛΟΥ

ΑΣ ΑΠΟΛΛΟ                             ΝΟ ΚΑΒΑΛΑΣ                          ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

ΠΑΣ ΦΟΙΒΟΣ                            ΑΣ ΠΑΟΚ                                   ΟΕΑ/ΝΑΒ

ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ                           ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ           ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ

ΑΣΘ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ             ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ                  ΝΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ      

                                                      ΕΑΤΕΚ                                                                                                                    

10.  ΟΜ. ΛΑΡΙΣΑΣ                               11. ΟΜ. ΚΡΗΤΗΣ                       12. ΟΜ. ΠΑΤΡΑΣ

 

ΝΟ ΛΑΡΙΣΑΣ                             ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ                        ΝΟ ΠΑΤΡΩΝ

ΝΕ ΛΑΡΙΣΑΣ                             ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ                               ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ

ΝΕ ΛΑΜΙΑΣ                              ΟΦΗ                                              ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΑΜΑΡ.

ΓΣ ΝΗΡΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ             ΠΛΙΤΣ ΠΛΑΤΣ

 

13.  ΟΜ. ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ 

 

ΚΕ ΚΟΖΑΝΗΣ

ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ

ΠΥΡΡΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

 

-2 -

ΤΟΠΟΣ  &  ΧΡΟΝΟΣ  ΤΕΛΕΣΗΣ

 

   Το  Πρωτάθλημα   ΠΑΙΔΩΝ  «2016»  θα διεξαχθεί σε τέσσερις (4) φάσεις:

Α’  Φάση                                          15 - 17 / 01 / 2016

                                                           

Β’  Φάση                                          18 - 20 / 03 / 2016        

 

Γ’  Φάση                                             8- 10 / 04 / 2016

 

Δ’  Φάση - Τελική                            17- 19 / 06 / 2016        

ΗΛΙΚΙΑ   ΑΘΛΗΤΩΝ

Έχουν δικαίωμα συμμετοχής οι αθλητές  (γενν. 2001)  και  νεώτεροι.

ΔΙΑΡΚΕΙΑ   ΑΓΩΝΩΝ

Η διάρκεια των αγώνων του Πρωταθλήματος  ΠΑΙΔΩΝ  «2016»,  θα είναι τέσσερις (4) περίοδοι των οκτώ (8) λεπτών η κάθε περίοδος.

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟΣ   ΧΩΡΟΣ

Διαστάσεις αγωνιστικού χώρου:    30 Χ 20    Μπάλα  (μικρή)  Γυναικεία.

Α’  Φάση

   Τουρνουά ενός γύρου σε ομίλους με το σύστημα  POOL  (ένας εναντίον όλων).

Ισχύει η  Ισοπαλία.

Β’  Φάση

Δεν προκρίνονται στην  Β’ Φάση  οι ομάδες που θα καταλάβουν την τελευταία θέση σε κάθε όμιλο.

Σύνολο ομάδων που προκρίνονται τριάντα εννέα (39) ομάδες.

 

   Η κλήρωση για την  Β’  Φάση  θα διεξαχθεί την  Τετάρτη  24/2/2016  και  ώρα:  13:00  στα γραφεία της  ΚΟΕ.

  Η  Β’  Φάση  θα διεξαχθεί σε Τουρνουά ενός γύρου, σε ομίλους με το σύστημα  POOL  (ένας εναντίον όλων).    Ισχύει η  Ισοπαλία.

- 3 -

ΙΣΟΒΑΘΜΙΑ - ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ  ΤΟΥ  ΑΓΩΝΑ - TIME  OUT

Ισχύουν ότι αναφέρονται στην  Γενική Προκήρυξη Υδατοσφαίρισης  «2016»  με αριθμ.πρωτ.:  4920/Ε/ 30.10.2015.

Όλοι οι αγώνες των Πρωταθλημάτων Υδατοσφαίρισης, θα διεξάγονται σύμφωνα με τους Διεθνείς Κανονισμούς Διαιτησίας και τους Νέους Κανονισμούς Υδατοσφαίρισης της  FINA  (που ακολουθούν)  και τις ιδιαιτερότητες των Πρωταθλημάτων της  ΚΟΕ.

Το ΔΣ της ΚΟΕ διατηρεί το δικαίωμα, σε περίπτωση απόσυρσης σωματείου από όμιλο μετά την κλήρωση, να τροποποιεί τον αριθμό των προκρινόμενων ομάδων στην επόμενη φάση από τον συγκεκριμένο όμιλο.

ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΙ   ΟΡΟΙ

   Δεδομένου ότι οι μετακινούμενες ομάδες σε απόσταση πάνω από 75 χιλιόμετρα δεν θα επιβαρύνονται το ανά αγώνα κόστος, και αυτό θα διαμοιράζεται μετά την κλήρωση, στις μη μετακινούμενες ομάδες των ομιλών της κλήρωσης, το παράβολο συμμετοχής στην Α' ΦΑΣΗ διαμορφώνεται ως εξής:

1. Α' ΟΜ. ΑΤΤΙΚΗΣ                             2.Β’ ΟΜ.  ΑΤΤΙΚΗΣ                    3. Γ’  ΟΜ.  ΑΤΤΙΚΗΣ

ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 235              ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΣΦΠ             235        ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 235

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ               235             ΑΝΟ ΜΕΤ/ΣΗΣ                 235         ΝΟ ΧΙΟΥ                                0

ΚΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΙΛ.            235             ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΟ                     235         ΜΙΛΩΝ ΑΟ                    235

ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΜΕΤ/ΣΗΣ      235             ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ           235         ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ     235

                                                                      ΑΕ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ              235

4. Δ' ΟΜ.  ΑΤΤΙΚΗΣ                          5.Ε’ ΟΜ.  ΑΤΤΙΚΗΣ                   6. ΣΤ’ ΟΜ. ΑΤΤΙΚΗΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ         235           ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ                 235       ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ    235

ΝΟ ΣΥΡΟΥ                                 0             ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ  235       ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΕΤΡ.    235

ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ                 235            ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ   235          ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΓΕΡΑΚΑ 235

ΑΛΜΑ ΚΛΑΜΠ    235            ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ               235        ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ          235

                                                                                                                                                                                                               

7. Α' ΟΜ. ΘΕΣ/ΚΗΣ                           8.Β' ΟΜ.  ΘΕΣ/ΚΗΣ                           9. ΟΜ. ΒΟΛΟΥ

ΑΣ ΑΠΟΛΛΟ                         228          ΝΟ ΚΑΒΑΛΑΣ                          0        ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ                     200

ΠΑΣ ΦΟΙΒΟΣ                       228          ΑΣ ΠΑΟΚ                               228       ΟΕΑ/ΝΑΒ                              200

ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ                       228          ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ       0       ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ    200

ΑΣΘ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ       228          ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ          228       ΝΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ                          0

                                                              ΕΑΤΕΚ                           228                               

                                                                                                               

10.  ΟΜ. ΛΑΡΙΣΑΣ                            11. ΟΜ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΡ.             12. ΟΜ. ΠΑΤΡΑΣ

 

ΝΟ ΛΑΡΙΣΑΣ                         380         ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ                     0          ΝΟ ΠΑΤΡΩΝ                       150

ΝΕ ΛΑΡΙΣΑΣ                       380         ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ                         0          ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ                              150

ΝΕ ΛΑΜΙΑΣ                            0         ΟΦΗ                                   380          ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΑΜΑΡ.                      0

ΓΣ ΝΗΡΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ           0          ΠΛΙΤΣ ΠΛΑΤΣ                     380

13.  ΟΜ. ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ 

 

ΚΕ ΚΟΖΑΝΗΣ                       250

ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ      250

ΠΥΡΡΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ             0

 - 4 -

Το κάθε συμμετέχον σωματείο, οφείλει να καταθέσει το παράβολο  στο λογαριασμό της Κ.Ο.Ε.  Ε.Τ.Ε. 080/48090172 έως την ΠΕΜΠΤΗ 14/01/2016, διαφορετικά  δεν θα συμμετάσχει.

Το καταθετήριο του παραβόλου, ο εκπρόσωπος του σωματείου, οφείλει πριν από κάθε αγώνα να επιδεικνύει, σε ζήτηση του αλυτάρχη.

ΛΟΙΠΕΣ  ΑΠΟΦΑΣΕΙΣ  -  ΤΡΟΠΟΠΟΙΗΣΕΙΣ

Η Συμμετοχή στο πιο πάνω πρωτάθλημα αφορά σωματεία που έχουν ήδη λάβει ειδική αθλητική αναγνώριση από την ΓΓΑ ή θα λάβουν αυτήν μέχρι και την 07/03/2016 (κατά παράταση που δίνει η ΚΟΕ για την έγκριση της συμμετοχής). Η μη ύπαρξη Ειδικής Αθλητικής Αναγνώρισης από την ΓΓΑ για οποιοδήποτε σωματείο, μετά την ως άνω προθεσμία, συνεπάγει την μη περαιτέρω συμμετοχή του σε οποιαδήποτε φάση και αν ευρίσκεται το παρόν πρωτάθλημα..

Περαιτέρω μέχρι την ως άνω προθεσμία (07/03/2013) θα πρέπει όλα τα συμμετέχοντα σωματεία θα έχουν προσκομίσει στην ΚΟΕ την γνωστοποίηση των προπονητών τους μετά της Ειδικής σχετικής αδείας ασκήσεως επαγγέλματος από την ΓΓΑ.

Στην περίπτωση μη προσκομίσεως των ως άνω αδειών, δεν θα επιτραπεί η περαιτέρω συμμετοχή του σωματείου σε οποιαδήποτε φάση και αν ευρίσκεται το παρόν πρωτάθλημα.

Για οτιδήποτε δεν αναφέρεται στην παρούσα  Ειδική Προκήρυξη αποφασίζει το  Δ.Σ.

της  ΚΟΕ. 

Η  παρούσα δέχεται τροποποιήσεις, εφόσον τούτο αποφασισθεί από το  Δ.Σ.  της  ΚΟΕ.

Για το  Δ.Σ.

Ο  Πρόεδρος                                                                          Ο  Γενικός  Γραμματέας

Δ.  ΔΙΑΘΕΣΟΠΟΥΛΟΣ                                                      Δ.  ΣΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗΣ

 

1. Α’  ΟΜΙΛΟΣ  ΑΤΤΙΚΗΣ   ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ  Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ

1η  αγωνιστική           Σάββατο                                             16/01/2016

ΩΡΑ:  09:30               ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛ.                         ΚΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΙΛΙΣ.

ΩΡΑ:  10:30               ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ                           ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΜΕΤ.

2η  αγωνιστική           Σάββατο                                             16/01/2016

ΩΡΑ:  17:30               ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛ.                         ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΜΕΤ.

ΩΡΑ:  18:30               ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ                           ΚΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΙΛΙΣ

 

3η  αγωνιστική           Κυριακή                                             17/01/2016

ΩΡΑ:  09:00               ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ                           ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛ.

ΩΡΑ:  10:00               ΚΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΙΛΙΣ.                    ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΜΕΤ.

2. Β’  ΟΜΙΛΟΣ  ΑΤΤΙΚΗΣ   ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ  ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

1η  αγωνιστική           Παρασκευή                                        15/01/2016

ΩΡΑ:  20:30               ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΟ                                   ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΩΡΑ:  21:30               ΑΝΟ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ              ΑΕ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ

 

2η  αγωνιστική           Σάββατο                                             16/01/2016

ΩΡΑ:  12:00               ΑΕ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ                              ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΟ

ΩΡΑ:  13:00               ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ                           ΑΝΟ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ

 

3η  αγωνιστική           Σάββατο                                             16/01/2016

ΩΡΑ:  19:30               ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ                          ΑΕ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ

ΩΡΑ:  20:30               ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΟ                                   ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ

 

4η  αγωνιστική           Κυριακή                                             17/01/2016

ΩΡΑ:  10:00               ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ                           ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

ΩΡΑ:  11:00               ΑΝΟ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ              ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΟ

 

5η  αγωνιστική           Κυριακή                                             17/01/2016

ΩΡΑ:  18:00               ΑΕ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ                              ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ

ΩΡΑ:  19:00               ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ                          ΑΝΟ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ

 

 

3. Γ’  ΟΜΙΛΟΣ  ΑΤΤΙΚΗΣ   ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ  ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ

 

1η  αγωνιστική           Σάββατο                                             16/01/2016

ΩΡΑ: 10:30                ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ                   ΜΙΛΩΝ ΑΟ

ΩΡΑ: 11:30                ΝΟ ΧΙΟΥ                                           ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ

 

3. Γ’  ΟΜΙΛΟΣ  ΑΤΤΙΚΗΣ   ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ  Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ

 

2η  αγωνιστική           Σάββατο                                             16/01/2016

ΩΡΑ:  19:30               ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ                   ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ

ΩΡΑ:  20:30               ΝΟ ΧΙΟΥ                                           ΜΙΛΩΝ ΑΟ

 

3η  αγωνιστική           Κυριακή                                             17/01/2016

ΩΡΑ:  11:00               ΝΟ ΧΙΟΥ                                           ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ

ΩΡΑ:  12:00               ΜΙΛΩΝ ΑΟ                                       ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ

 

4. Δ’  ΟΜΙΛΟΣ  ΑΤΤΙΚΗΣ   ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ  ΠΕΙΡΑΙΑ

 

1η  αγωνιστική           Σάββατο                                             16/01/2016

ΩΡΑ: 11:30                ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ                     ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ

ΩΡΑ: 12:30                ΝΟ ΣΥΡΟΥ                                       ΑΛΜΑ ΚΛΑΜΠ

 

2η  αγωνιστική           Σάββατο                                             16/01/2016

ΩΡΑ: 17:30                ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ                     ΑΛΜΑ ΚΛΑΜΠ

ΩΡΑ: 18:30                ΝΟ ΣΥΡΟΥ                                       ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ

 

3η  αγωνιστική           Κυριακή                                             17/01/2016

ΩΡΑ: 09:00                ΝΟ ΣΥΡΟΥ                                       ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

ΩΡΑ: 10:00                ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ                            ΑΛΜΑ ΚΛΑΜΠ

 

 

5. Ε’  ΟΜΙΛΟΣ  ΑΤΤΙΚΗΣ   ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ  ΦΑΛΗΡΟΥ

 

1η  αγωνιστική           Παρασκευή                                        15/01/2016

ΩΡΑ: 20:00                ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ                           ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ

ΩΡΑ: 21:30                ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ           ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ

 

2η  αγωνιστική           Σάββατο                                             16/01/2016

ΩΡΑ: 11:00                ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ                           ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ

ΩΡΑ: 12:30                ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ           ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ

 

3η  αγωνιστική           Σάββατο                                             16/01/2016

ΩΡΑ: 18:00                ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ           ΑΟ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ

ΩΡΑ: 19:30                ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ                   ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ

 

 

6. ΣΤ’  ΟΜΙΛΟΣ  ΑΤΤΙΚΗΣ   ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ  ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ

 

1η  αγωνιστική           Σάββατο                                             16/01/2016

ΩΡΑ: 16:30                ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ                    ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΓΕΡ.

ΩΡΑ: 18:00                ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΕΤΡ.              ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

 

2η  αγωνιστική           Κυριακή                                             17/01/2016

ΩΡΑ: 09:30                ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ                    ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ

ΩΡΑ: 11:00                ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΕΤΡ.              ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΓΕΡ.

 

3η  αγωνιστική           Κυριακή                                             17/01/2016

ΩΡΑ: 17:00                ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΓΕΡ.                         ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

ΩΡΑ: 18:30                ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΕΤΡ.              ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

 

7. Α’  ΟΜΙΛΟΣ  ΘΕΣ/ΚΗΣ   ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ  ΠΟΣΕΙΔΩΝΙΟ

1η  αγωνιστική           Σάββατο                                             16/01/2016

ΩΡΑ:  09:00               Α.Σ. ΑΠΟΛΛΟ                                 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ

ΩΡΑ:  10:00               ΠΑΣ ΦΟΙΒΟΣ                                  ΑΣΘ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ

           

2η  αγωνιστική           Σάββατο                                             16/01/2016

ΩΡΑ:  16:00               ΑΣ ΑΠΟΛΛΟ                                   ΑΣΘ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ

ΩΡΑ:  17:00               ΠΑΣ ΦΟΙΒΟΣ                                  ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ

3η  αγωνιστική           Κυριακή                                             17/01/2016

ΩΡΑ:  18:00               ΠΑΣ ΦΟΙΒΟΣ                                  ΑΣ ΑΠΟΛΛΟ

ΩΡΑ:  19:00               ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ                                 ΑΣΘ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ

 

8. Β’  ΟΜΙΛΟΣ  ΘΕΣ/ΚΗΣ   ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ  ΠΟΣΕΙΔΩΝΙΟ

1η  αγωνιστική           Παρασκευή                                        15/01/2016

ΩΡΑ:  19:30               ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ                 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ

ΩΡΑ:  20:30               ΠΑΟΚ                                                ΕΑΤΕΚ

           

2η  αγωνιστική           Σάββατο                                             16/01/2016

ΩΡΑ:  11:00               ΕΑΤΕΚ                                              ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ

ΩΡΑ:  12:00               ΝΟ ΚΑΒΑΛΑΣ                                ΠΑΟΚ

3η  αγωνιστική           Σάββατο                                             16/01/2016

ΩΡΑ:  18:00               ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ                                    ΕΑΤΕΚ

ΩΡΑ:  19:00               ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ                 ΝΟ ΚΑΒΑΛΑΣ

 

4η  αγωνιστική           Κυριακή                                             17/01/2016

ΩΡΑ:  09:00               ΝΟ ΚΑΒΑΛΑΣ                                ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ

ΩΡΑ:  10:00               ΠΑΟΚ                                                ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ

 

5η  αγωνιστική           Κυριακή                                             17/01/2016

ΩΡΑ:  16:00               ΕΑΤΕΚ                                              ΝΟ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΩΡΑ:  17:00               ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ                        ΠΑΟΚ

 

           

9. ΟΜΙΛΟΣ  ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ   ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ  ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ

1η  αγωνιστική           Παρασκευή                                        15/01/2016

ΩΡΑ:  19:00               ΚΕ ΚΟΖΑΝΗΣ                                 ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ.

 

2η  αγωνιστική           Σάββατο                                             16/01/2016

ΩΡΑ:  10:00               ΚΕ ΚΟΖΑΝΗΣ                                 ΠΥΡΡΟΣ ΙΩΑΝ.

 

3η  αγωνιστική           Κυριακή                                             16/01/2016

ΩΡΑ:  16:00               ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ                           ΠΥΡΡΟΣ ΙΩΑΝ.

 

10. ΟΜΙΛΟΣ  ΚΡΗΤΗΣ   ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ   ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

 

1η  αγωνιστική           Παρασκευή                                       15/01/2016

ΩΡΑ:  19:30               ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ                             ΟΦΗ

ΩΡΑ:  20:30               ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ                                                ΠΛΙΤΣ ΠΛΑΤΣ       

 

2η  αγωνιστική           Σάββατο                                             16/01/2016

ΩΡΑ:  11:30               ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ                             ΠΛΙΤΣ ΠΛΑΤΣ

ΩΡΑ:  12:30               ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ                                                ΟΦΗ

 

3η  αγωνιστική           Σάββατο                                             16/01/2016

ΩΡΑ:  19:30               ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ                                                ΝΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

ΩΡΑ:  20:30               ΟΦΗ                                                   ΠΛΙΤΣ ΠΛΑΤΣ

 

11. ΟΜΙΛΟΣ  ΠΑΤΡΑΣ   ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ   ΠΕΠΑΝΟΣ

 

1η  αγωνιστική           Σάββατο                                            16/01/2016

ΩΡΑ:  18:00               ΝΟ ΠΑΤΡΩΝ                                   ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ           

2η  αγωνιστική           Κυριακή                                             17/01/2016

ΩΡΑ:  10:00               ΝΟ ΠΑΤΡΩΝ                                    ΤΡΙΤΩΝ ΑΟ ΑΜΑΡ.          

           

3η  αγωνιστική           Κυριακή                                             17/01/2016

ΩΡΑ:  17:00               ΝΕ ΠΑΤΡΩΝ                                    ΤΡΙΤΩΝ ΑΟ ΑΜΑΡ.

12. ΟΜΙΛΟΣ  ΒΟΛΟΥ   ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ   Ν. ΙΩΝΙΑΣ

1η  αγωνιστική           Σάββατο                                            16/01/2016

ΩΡΑ:  18:00               ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ                                  ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ

ΩΡΑ:  19:00               ΟΕΑ/ΝΑΒ                                          ΝΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

           

2η  αγωνιστική           Κυριακή                                             17/01/2016

ΩΡΑ:  11:00               ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ                                  ΝΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΩΡΑ:  12:00               ΟΕΑ/ΝΑΒ                                          ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ

3η  αγωνιστική           Κυριακή                                             17/01/2016

ΩΡΑ:  18:00               ΟΕΑ/ΝΑΒ                                          ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

ΩΡΑ:  19:00               ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ                                   ΝΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

13. ΟΜΙΛΟΣ  ΛΑΡΙΣΑΣ   ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ   ΛΑΡΙΣΑΣ

1η  αγωνιστική           Σάββατο                                             16/01/2016

ΩΡΑ:  17:00               ΝΟ ΛΑΡΙΣΑΣ                                   ΝΕ ΛΑΜΙΑΣ

ΩΡΑ:  18:00               ΝΕ ΛΑΡΙΣΑΣ                                   ΓΣ ΝΗΡΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ

           

2η  αγωνιστική           Κυριακή                                             17/01/2016

ΩΡΑ:  11:00               ΝΟ ΛΑΡΙΣΑΣ                                   ΓΣ ΝΗΡΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ

ΩΡΑ:  12:00               ΝΕ ΛΑΡΙΣΑΣ                                   ΝΕ ΛΑΜΙΑΣ

3η  αγωνιστική           Κυριακή                                             17/01/2016

ΩΡΑ:  18:00               ΝΕ ΛΑΜΙΑΣ                                                ΓΣ ΝΗΡΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ

ΩΡΑ:  19:00               ΝΕ ΛΑΡΙΣΑΣ                                   ΝΟ ΛΑΡΙΣΑΣ