Αποτελέσματα Χριστουγεννιάτικης Φιλικής Ημερίδας Ακαδημιών

Αποτελέσματα Χριστουγεννιάτικης Φιλικής Ημερίδας Ακαδημιών

    ΟΜΑΔΑ ΗΛΙΚΙΑ ΣΧΟΛΙΑ ΕΠΙΔΟΣΗ
ΑΓΩΝΙΣΜΑ 1ο           
50 ΥΠΤΙΟ ΜΕ ΠΕΔΙΛΑ ΑΓΟΡΙΑ 2010          
  ΣΕΙΡΑ 1η        
1          
2          
3 ΚΟΥΜΠΟΥΛΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΝΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ      
4 ΤΣΙΑΚΙΡΗΣ ΣΟΦΟΚΛΗΣ Ο.Κ.ΝΑΟΥΣΑ      
5          
6          
7          
8          
ΑΓΩΝΙΣΜΑ 2ο   ΟΜΑΔΑ ΗΛΙΚΙΑ ΣΧΟΛΙΑ ΕΠΙΔΟΣΗ
50 ΥΠΤΙΟ ΜΕ ΠΕΔΙΛΑ ΑΓΟΡΙΑ 2009          
  ΣΕΙΡΑ 1η        
1 ΚΟΥΜΠΟΥΛΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΝΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ     01.00
2 ΑΜΥΝΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΝΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ     01.00.81
3 ΠΕΓΙΑΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ     51.72
4 ΜΠΑΤΣΙΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ     55.35
5 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΔΕΛΦ.ΠΤΟΛ     51.86
6 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΕΛΦ.ΠΤΟΛ     54.01
7 ΝΩΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΝΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ     1.01.07
8          
  ΣΕΙΡΑ 2η        
1          
2 ΜΟΝΟΠΑΥΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΕΛΦ.ΠΤΟΛ     00.53.82
3 ΚΟΥΤΣΟΥΠΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ     47.12
4 ΠΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ     42.44
5 ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ ΝΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ     01.01.64
6 ΧΑΡΕΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ     01.01.98
7 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΡΑΦΑΗΛ ΔΕΛΦ.ΠΤΟΛ     00.59.48
8          
ΑΓΩΝΙΣΜΑ 3ο   ΟΜΑΔΑ ΗΛΙΚΙΑ ΣΧΟΛΙΑ ΕΠΙΔΟΣΗ
50 ΥΠΤΙΟ ΜΕ ΠΕΔΙΛΑ ΑΓΟΡΙΑ 2008 ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΑ          
  ΣΕΙΡΑ 1η        
1 ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ ΦΩΤΙΟΣ ΔΕΛΦ.ΠΤΟΛ 2008   00.52.93
2 ΜΑΡΤΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΝΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ 2008   1.00.31
3 ΠΕΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Ο.Κ.ΝΑΟΥΣΑ 2008    
4 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΦΩΤΙΟΣ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ 2008   47.82
5 ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΕΛΦ.ΠΤΟΛ 2008   48.96
6 ΘΥΜΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΝΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ 2008   1.03.31
7 ΤΖΙΜΟΥΛΙΚΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ Ο.Κ.ΝΑΟΥΣΑ 2008    
8 ΑΠΑΤΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ 2008   45.75
  ΣΕΙΡΑ 2η        
1 ΜΗΤΣΑΛΑΣ ΙΩΑΚΕΙΜ Ο.Κ.ΝΑΟΥΣΑ 2008   00.40.10
2 ΤΣΑΒΔΑΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΕΛΦ.ΠΤΟΛ 2008   00.48.87
3 ΚΟΛΕΣΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΝΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ 2008   1.16.91
4 ΚΟΝΤΑΞΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ 2008    
5 ΛΟΥΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Ο.Κ.ΝΑΟΥΣΑ 2008   1.16.72
6 ΚΟΝΤΕΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΔΕΛΦ.ΠΤΟΛ 2008   1.01.78
7 ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΝΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ 2008   49.74
8 ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ 2008   51.39
  ΣΕΙΡΑ 3η        
1 ΜΑΤΖΟΛΑΣ ΜΑΝΩΛΗΣ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ 2008   00.57.,54
2 ΜΠΟΓΙΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΔΕΛΦ.ΠΤΟΛ 2008   00.49.91
3 ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Ο.Κ.ΝΑΟΥΣΑ 2008   57.63
4 ΚΑΡΑΤΖΕΤΖΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ 2008   50.78
5 ΑΝΑΣΤΟΥ ΘΩΜΑΣ ΝΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ 2008   1.00.69
6 ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Ο.Κ.ΝΑΟΥΣΑ 2008    
7 ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ 2008    
8 ΚΟΥΒΑΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΝΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ 2008   00.51.88
  ΣΕΙΡΑ 4η        
1 ΖΗΣΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΣ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ 2008   00.39.82
2 ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΝΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ 2007   1.12.28
3 ΣΕΜΕΡΤΣΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ 2007   52.56
4 ΜΑΡΑΓΚΟΥΛΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΔΕΛΦ.ΠΤΟΛ 2007   47.88
5 ΜΠΑΛΤΖΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΔΕΛΦ.ΠΤΟΛ 2007   50.21
6 ΔΑΛΑΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΕΛΦ.ΠΤΟΛ 2007   1.09.64
7 ΤΣΙΟΓΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ 2006   0.55.01
8 ΣΑΡΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΕΛΦ.ΠΤΟΛ 2008   1.00.41
  ΣΕΙΡΑ 5η ΟΜΑΔΑ ΗΛΙΚΙΑ ΣΧΟΛΙΑ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΚΟΥΡΜΟΥΛΗΣ ΣΠΥΡΟΣ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ 2006   01.02.92
2 ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΕΛΦ.ΠΤΟΛ 2005   00.53.10
3 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ 2004   38.81
4 ΜΟΝΟΠΑΥΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΕΛΦ.ΠΤΟΛ 2005   46.42
5 ΑΛΙΑΔΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ 2004    
6 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΑΛΚΗΣ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ 2004    
7 ΣΕΦΕΡΙΑΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ 2004   0.47.56
8 ΚΟΥΡΜΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ 2006   47.55
  ΣΕΙΡΑ 6η        
1          
2 ΤΣΕΒΕΚΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ 2003   00.39.41
3 ΠΑΣΑΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ 2004   46.75
4 ΣΒΙΓΓΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ 2003   39.32
5 ΦΙΣΚΑΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ 2003    
6 ΤΣΕΒΕΚΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ 2003    
7          
8          
ΑΓΩΝΙΣΜΑ 4ο   ΟΜΑΔΑ ΗΛΙΚΙΑ ΣΧΟΛΙΑ ΕΠΙΔΟΣΗ
50 ΥΠΤΙΟ ΜΕ ΠΕΔΙΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ 2009          
  ΣΕΙΡΑ 1η        
1 ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΔΕΛΦ.ΠΤΟΛ     00.53.54
2 ΠΙΤΕΝΗ ΓΙΟΥΛΗ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ     00.50.15
3 ΤΖΙΜΑ ΡΑΦΑΗΛΙΑ ΝΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ     1.04.25
4 ΜΗΤΟΓΛΟΥ ΑΘΗΝΑ Ο.Κ.ΝΑΟΥΣΑ     46.13
5 ΧΑΛΙΛΗ ΑΝΤΩΝΙΑ ΝΗΡΕΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ     1.11.60
6 ΛΑΣΚΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΝΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ      
7 ΚΟΥΜΠΑΡΟΥ ΕΛΕΝΑ ΔΕΛΦ.ΠΤΟΛ     1.02.40
8 ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΕΡΜΙΟΝΗ ΝΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ     52.34
  ΣΕΙΡΑ 2η        
1          
2 ΤΣΑΜΗΤΡΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΝΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ     00.57.25
3 ΝΤΟΥΜΠΟΥΡΗ ΕΒΕΛΙΝΑ Ο.Κ.ΝΑΟΥΣΑ     00.58.12
4 ΚΑΡΑΜΕΤΟΥ ΒΕΝΙΑ ΝΗΡΕΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ     00.59.46
5 ΚΟΥΤΣΟΝΑ ΟΛΓΑ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ     00.51.75
6 ΚΑΠΕΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΝΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ     1.02.26
7 ΤΟΝΙΑ ΑΘΗΝΑ ΔΕΛΦ.ΠΤΟΛ     1.15.68
8 ΔΕΛΗΔΗΜΟΥ ΚΑΛΥΨΩ Ο.Κ.ΝΑΟΥΣΑ     1.09.10
ΑΓΩΝΙΣΜΑ 5ο   ΟΜΑΔΑ ΗΛΙΚΙΑ ΣΧΟΛΙΑ ΕΠΙΔΟΣΗ
50 ΥΠΤΙΟ ΜΕ ΠΕΔΙΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ 2008 ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΑ          
  ΣΕΙΡΑ 1η        
1 ΤΡΥΦΩΝΟΣ ΤΖΕΝΗ ΔΕΛΦ.ΠΤΟΛ 2008   00.52.56
2 ΚΙΟΣΣΕ ΝΙΚΗ ΔΕΛΦ.ΠΤΟΛ 2008   00.50.53
3 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ 2008   00.48.53
4 ΧΟΝΔΡΟΚΩΣΤΑ ΧΡΥΣΑΝΘΗ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ 2008   00.52.30
5 ΚΑΡΑΦΩΛΑ ΑΡΕΤΗ ΝΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ 2008   00.52.44
6 ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗ ΦΑΝΗ ΔΕΛΦ.ΠΤΟΛ 2008   00.48.74
7 ΨΩΜΙΑΔΟΥ ΕΛΙΝΑ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ 2008   00.41.81
8 ΠΑΣΑΛΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΔΕΛΦ.ΠΤΟΛ 2008   00.51.06
  ΣΕΙΡΑ 2η        
1 ΚΑΡΔΑΚΟΥ ΕΡΜΙΟΝΗ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ 2008   00.39.51
2 ΑΛΥΜΑΤΗΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΔΕΛΦ.ΠΤΟΛ 2008   00.57.47
3 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΥΛΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ 2008   00.37.84
4 ΣΑΡΙΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΧΑΡΑ ΔΕΛΦ.ΠΤΟΛ 2008   00.54.40
5 ΑΛΙΑΔΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ 2008   00.53.06
6 ΜΑΝΤΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ Ο.Κ.ΝΑΟΥΣΑ 2008   1.00.70
7 ΚΕΛΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ ΔΕΛΦ.ΠΤΟΛ 2008   00.53.12
8 ΛΑΣΚΑΡΙΔΟΥ ΦΑΙΔΡΑ ΝΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ 2008   1.06.10
  ΣΕΙΡΑ 3η        
1 ΜΑΡΑΓΚΟΥΛΙΔΟΥ ΑΡΕΤΗ ΔΕΛΦ.ΠΤΟΛ 2008   00.49.59
2 ΤΟΠΑΛΗ ΙΩΑΝΝΑ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ 2008   00.45.03
3 ΓΚΙΟΥΡΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΔΕΛΦ.ΠΤΟΛ 2008   00.52.10
4 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΑΡΙΑ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ 2008   00.42.83
5 ΠΡΩΤΟΨΑΛΤΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ ΝΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ 2007   00.58.42
6 ΚΑΛΑΜΑΡΑ ΠΕΛΑΓΙΑ Ο.Κ.ΝΑΟΥΣΑ 2007   00.48.39
7 ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ 2007   00.46.55
8 ΠΡΩΤΟΨΑΛΤΟΥ ΣΥΡΜΙΚΑ ΝΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ 2007   00.48.82
  ΣΕΙΡΑ 4η        
1          
2 ΣΑΛΑΚΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ 2007   00.58.75
3 ΔΡΟΣΙΟΥ ΒΙΚΤΩΡΙΑ Ο.Κ.ΝΑΟΥΣΑ 2007    
4 ΒΡΙΓΚΑ ΜΑΡΙΑΝΘΗ ΔΕΛΦ.ΠΤΟΛ 2007   00.55.40
5 ΝΕΝΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ 2007   00.49.18
6 ΜΠΑΛΑΜΠΑΝΙΔΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ ΔΕΛΦ.ΠΤΟΛ 2007   00.58.02
7 ΜΑΝΩΛΑ ΑΡΙΑΔΝΗ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ 2007   00.52.88
8          
  ΣΕΙΡΑ 5η ΟΜΑΔΑ ΗΛΙΚΙΑ ΣΧΟΛΙΑ ΕΠΙΔΟΣΗ
1          
2 ΔΡΑΓΟΥΜΑΝΟΥ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ Ο.Κ.ΝΑΟΥΣΑ 2007   00.46.19
3 ΣΑΚΑΡΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΔΕΛΦ.ΠΤΟΛ 2007   00.50.08
4 ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ 2007   00.58.76
5 ΤΣΙΦΤΣΑΚΗ ΣΟΦΙΑ ΔΕΛΦ.ΠΤΟΛ 2007   00.47.04
6 ΚΑΛΑΙΤΖΗ ΣΕΜΙΝΑ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ 2007   00.49.78
7          
8          
  ΣΕΙΡΑ 6η        
1 ΝΑΤΣΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ Ο.Κ.ΝΑΟΥΣΑ 2006   00.47.29
2 ΔΑΤΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ 2006   00.41.47
3 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΧΡΥΣΑ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ 2006   00.45.37
4 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ Ο.Κ.ΝΑΟΥΣΑ 2006   00.46.45
5 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ ΔΕΛΦ.ΠΤΟΛ 2006   00.47.28
6 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ 2006   00.44.42
7 ΘΕΟΥ ΙΩΑΝΝΑ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ 2006   00.48.35
8 ΜΠΟΥΛΟΥΚΩΣΤΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΔΕΛΦ.ΠΤΟΛ 2006   00.50.25
  ΣΕΙΡΑ 7η        
1 ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΗΛΙΑΝΑ ΔΕΛΦ.ΠΤΟΛ 2006   00.47.54
2 ΜΠΑΛΤΑΤΖΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ ΝΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ 2006   00.50.37
3 ΜΙΧΑΗΛ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΔΕΛΦ.ΠΤΟΛ 2006   00.47.75
4 ΤΣΙΑΝΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ 2006   00.46.88
5 ΘΩΜΑΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ 2006   00.46.96
6 ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΔΟΜΝΑ ΝΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ 2006   00.45.64
7 ΤΟΤΣΚΑ ΜΑΡΙΑ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ 2006   00.45.13
8 ΚΑΡΑΒΙΤΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Ο.Κ.ΝΑΟΥΣΑ 2006    
  ΣΕΙΡΑ 8η        
1          
2 ΒΑΣΙΛΤΣΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ Ο.Κ.ΝΑΟΥΣΑ 2005   00.40.53
3 ΣΤΕΦΑΝΙΔΟΥ ΠΕΤΡΟΥΛΑ ΔΕΛΦ.ΠΤΟΛ 2005   00.51.93
4 ΚΑΡΑΒΙΤΤΗ ΑΝΤΩΝΙΑ Ο.Κ.ΝΑΟΥΣΑ 2005    
5 ΔΡΟΣΙΟΥ ΕΛΕΝΗ Ο.Κ.ΝΑΟΥΣΑ 2005    
6 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΒΙΒΙΑΝ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ 2002   00.40.89
7 ΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ 2006   00.38.82
8          
ΑΓΩΝΙΣΜΑ 6ο   ΟΜΑΔΑ ΗΛΙΚΙΑ ΣΧΟΛΙΑ ΕΠΙΔΟΣΗ
50 ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΜΕ ΠΕΔΙΛΑ & ΣΑΝΙΔΑ ΑΓΟΡΙΑ 2010 ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΑ          
  ΣΕΙΡΑ 1η        
1 ΤΣΙΑΚΙΡΗΣ ΣΟΦΟΚΛΗΣ Ο.Κ.ΝΑΟΥΣΑ   ΣΑΝΙΔΑ  
2 ΠΕΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Ο.Κ.ΝΑΟΥΣΑ   ΣΑΝΙΔΑ  
3 ΠΡΟΥΣΑΝΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Ο.Κ.ΝΑΟΥΣΑ   ΣΑΝΙΔΑ  
4 ΠΡΑΠΑΒΕΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ   ΣΑΝΙΔΑ  
5 ΤΗΛΚΕΡΙΔΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ Ο.Κ.ΝΑΟΥΣΑ   ΣΑΝΙΔΑ 00.44.41
6 ΜΑΓΓΙΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ο.Κ.ΝΑΟΥΣΑ   ΣΑΝΙΔΑ 00.55.38
7          
8          
  ΣΕΙΡΑ 2η        
1 ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Ο.Κ.ΝΑΟΥΣΑ 2008 ΣΑΝΙΔΑ  
2 ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Ο.Κ.ΝΑΟΥΣΑ 2008 ΣΑΝΙΔΑ  
3 ΜΗΤΣΑΛΑΣ ΙΩΑΚΕΙΜ Ο.Κ.ΝΑΟΥΣΑ 2008 ΣΑΝΙΔΑ 49.84
4 ΡΑΛΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Ο.Κ.ΝΑΟΥΣΑ 2008 ΣΑΝΙΔΑ 1.20.51
5 ΜΑΜΟΥΔΕΛΗΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ ΝΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ 2009 ΣΑΝΙΔΑ  
6 ΠΑΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ 2009 ΣΑΝΙΔΑ  
7 ΛΟΥΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Ο.Κ.ΝΑΟΥΣΑ 2008 ΣΑΝΙΔΑ 1.02.04
8 ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ο.Κ.ΝΑΟΥΣΑ 2005 ΣΑΝΙΔΑ  
ΑΓΩΝΙΣΜΑ 7ο   ΟΜΑΔΑ ΗΛΙΚΙΑ ΣΧΟΛΙΑ ΕΠΙΔΟΣΗ
50 ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΜΕ ΠΕΔΙΛΑ ΑΓΟΡΙΑ 2009          
  ΣΕΙΡΑ 1η        
1          
2 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΕΛΦ.ΠΤΟΛ     00.50.69
3 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΡΑΦΑΗΛ ΔΕΛΦ.ΠΤΟΛ     58.00
4 ΜΟΝΟΠΑΥΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΕΛΦ.ΠΤΟΛ      
5 ΨΙΨΙΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΝΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ     1.03.54
6 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΔΕΛΦ.ΠΤΟΛ     00.55.21
7          
8          
ΑΓΩΝΙΣΜΑ 8ο   ΟΜΑΔΑ ΗΛΙΚΙΑ ΣΧΟΛΙΑ ΕΠΙΔΟΣΗ
50 ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΜΕ ΠΕΔΙΛΑ ΑΓΟΡΙΑ 2008 ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΑ          
  ΣΕΙΡΑ 1η        
1 ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ ΦΩΤΙΟΣ ΔΕΛΦ.ΠΤΟΛ 2008   00.59.68
2 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΦΩΤΙΟΣ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ 2008   00.43.91
3 ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΕΛΦ.ΠΤΟΛ 2008   00.49.66
4 ΠΕΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Ο.Κ.ΝΑΟΥΣΑ 2008    
5 ΑΠΑΤΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ 2008   00.45.58
6 ΚΟΝΤΕΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΔΕΛΦ.ΠΤΟΛ 2008   1.01.50
7 ΚΟΝΤΑΞΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ 2008    
8 ΜΠΟΓΙΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΔΕΛΦ.ΠΤΟΛ 2008   00.53.84
  ΣΕΙΡΑ 2η        
1 ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ 2008   00.52.50
2 ΣΑΡΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΕΛΦ.ΠΤΟΛ 2008   1.06.38
3 ΜΑΤΖΟΛΑΣ ΜΑΝΩΛΗΣ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ 2008   00.53.62
4 ΤΖΙΜΟΥΛΙΚΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ Ο.Κ.ΝΑΟΥΣΑ 2008   00.51.52
5 ΚΑΡΑΤΖΕΤΖΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ 2008   00.53.98
6 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΕΛΦ.ΠΤΟΛ 2008   00.47.87
7 ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ 2008    
8 ΖΗΣΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΣ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ 2008    
  ΣΕΙΡΑ 3η        
1          
2 ΙΑΚΩΒΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ 2007   00.49.53
3 ΜΑΡΑΓΚΟΥΛΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΔΕΛΦ.ΠΤΟΛ 2007   00.48.09
4 ΜΠΑΛΤΖΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΔΕΛΦ.ΠΤΟΛ 2007    
5 ΔΑΛΑΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΕΛΦ.ΠΤΟΛ 2007   00.59.52
6 ΔΕΜΕΡΤΖΙΔΗΣ ΠΑΡΗΣ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ 2007   00.43.94
7 ΤΣΑΒΔΑΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΕΛΦ.ΠΤΟΛ 2008   00.49.47
8 ΖΗΣΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΣ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ 2008   00.46.78
  ΣΕΙΡΑ 4η        
1 ΚΟΥΡΜΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ 2006   00.45.78
2 ΜΑΝΤΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ο.Κ.ΝΑΟΥΣΑ 2006   00.42.47
3 ΜΟΝΟΠΑΥΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΕΛΦ.ΠΤΟΛ 2005   00.41.78
4 ΚΟΥΡΜΟΥΛΗΣ ΣΠΥΡΟΣ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ 2006   1.00.98
5 ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΕΛΦ.ΠΤΟΛ 2005   00.43.76
6 ΧΑΡΕΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ 2006   00.46.57
7 ΤΣΙΟΓΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ 2006   00.48.68
8          
  ΣΕΙΡΑ 5η        
1 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ 2004   00.37.74
2 ΣΒΙΓΓΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ 2003   00.39.00
3 ΦΙΣΚΑΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ 2003    
4 ΣΕΦΕΡΙΑΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ 2004   00.41.24
5 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΑΛΚΗΣ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ 2004    
6 ΤΣΕΒΕΚΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ 2003   00.37.75
7 ΑΛΙΑΔΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ 2004    
8 ΠΑΣΑΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ 2004   00.31.47
ΑΓΩΝΙΣΜΑ 9ο   ΟΜΑΔΑ ΗΛΙΚΙΑ ΣΧΟΛΙΑ ΕΠΙΔΟΣΗ
50 ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΜΕ ΠΕΔΙΛΑ & ΣΑΝΙΔΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ 2010 ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΑ          
  ΣΕΙΡΑ 1η        
1 ΠΟΛΙΤΗ ΘΕΟΔΩΡΑ Ο.Κ.ΝΑΟΥΣΑ   ΣΑΝΙΔΑ 01.10.89
2 ΓΙΤΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ Ο.Κ.ΝΑΟΥΣΑ   ΣΑΝΙΔΑ 1.03.78
3 ΠΕΚΑΛΗ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ Ο.Κ.ΝΑΟΥΣΑ   ΣΑΝΙΔΑ 1.01.56
4 ΠΕΚΑΛΗ ΧΡΥΣΑ Ο.Κ.ΝΑΟΥΣΑ   ΣΑΝΙΔΑ 00.55.36
5 ΠΑΠΑΣΤΟΙΚΑ ΘΑΛΕΙΑ Ο.Κ.ΝΑΟΥΣΑ   ΣΑΝΙΔΑ  
6 ΔΕΛΗΔΗΜΟΥ ΚΑΛΥΨΩ Ο.Κ.ΝΑΟΥΣΑ   ΣΑΝΙΔΑ 00.50.68
7 ΣΑΒΒΙΔΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ Ο.Κ.ΝΑΟΥΣΑ   ΣΑΝΙΔΑ 00.59.57
8          
  ΣΕΙΡΑ 2η        
1 ΜΑΝΤΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ Ο.Κ.ΝΑΟΥΣΑ 2008 ΣΑΝΙΔΑ 01.00.29
2 ΝΑΤΣΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ Ο.Κ.ΝΑΟΥΣΑ 2006 ΣΑΝΙΔΑ 00.42.35
3 ΔΡΟΣΙΟΥ ΒΙΚΤΩΡΙΑ Ο.Κ.ΝΑΟΥΣΑ 2007 ΣΑΝΙΔΑ  
4 ΤΣΕΛΕΠΗ ΜΑΡΙΑ ΝΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ 2009 ΣΑΝΙΔΑ 00.51.57
5 ΘΥΜΙΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ ΝΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ 2009 ΣΑΝΙΔΑ 1.06.05
6 ΦΙΛΙΠΠΑΚΗ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ ΝΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ 2009 ΣΑΝΙΔΑ 00.48.42
7 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ Ο.Κ.ΝΑΟΥΣΑ 2006 ΣΑΝΙΔΑ 00.38.49
8          
ΑΓΩΝΙΣΜΑ 10ο   ΟΜΑΔΑ ΗΛΙΚΙΑ ΣΧΟΛΙΑ ΕΠΙΔΟΣΗ
50 ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΜΕ ΠΕΔΙΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ 2010 & 2009          
  ΣΕΙΡΑ 1η        
1 ΣΤΟΥΓΙΑΝΝΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΝΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ     01.01.62
2 ΠΙΤΕΝΗ ΓΙΟΥΛΗ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ     00.55.44
3 ΜΗΤΟΓΛΟΥ ΑΘΗΝΑ Ο.Κ.ΝΑΟΥΣΑ     00.44.01
4 ΝΤΟΥΜΠΟΥΡΗ ΕΒΕΛΙΝΑ Ο.Κ.ΝΑΟΥΣΑ     00.53.81
5 ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΔΕΛΦ.ΠΤΟΛ     00.57.37
6 ΤΟΝΙΑ ΑΘΗΝΑ ΔΕΛΦ.ΠΤΟΛ     00.59.96
7 ΚΟΥΜΠΑΡΟΥ ΕΛΕΝΑ ΔΕΛΦ.ΠΤΟΛ     1.05.29
8 ΙΩΑΝΝΙΔΗ ΑΡΓΥΡΩ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ 2010   1.04.34
  ΣΕΙΡΑ 2η        
1          
2          
3          
4          
5          
6          
7          
8          
ΑΓΩΝΙΣΜΑ 11ο   ΟΜΑΔΑ ΗΛΙΚΙΑ ΣΧΟΛΙΑ ΕΠΙΔΟΣΗ
50 ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΜΕ ΠΕΔΙΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ 2008 ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΑ          
  ΣΕΙΡΑ 1η        
1 ΤΡΥΦΩΝΟΣ ΤΖΕΝΗ ΔΕΛΦ.ΠΤΟΛ 2008   00.47.91
2 ΨΩΜΙΑΔΟΥ ΕΛΙΝΑ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ 2008   00.42.62
3 ΚΙΟΣΣΕ ΝΙΚΗ ΔΕΛΦ.ΠΤΟΛ 2008   00.54.18
4 ΚΑΡΔΑΚΟΥ ΕΡΜΙΟΝΗ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ 2008   00.41.97
5 ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗ ΦΑΝΗ ΔΕΛΦ.ΠΤΟΛ 2008   00.56.26
6 ΠΑΣΑΛΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΔΕΛΦ.ΠΤΟΛ 2008   00.55.46
7 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΥΛΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ 2008   00.37.45
8 ΑΛΥΜΑΤΗΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΔΕΛΦ.ΠΤΟΛ 2008   00.57.31
  ΣΕΙΡΑ 2η        
1 ΣΑΡΙΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΧΑΡΑ ΔΕΛΦ.ΠΤΟΛ 2008   00.56.60
2 ΑΛΙΑΔΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ 2008   00.46.65
3 ΜΑΡΑΓΚΟΥΛΙΔΟΥ ΑΡΕΤΗ ΔΕΛΦ.ΠΤΟΛ 2008   00.46,46
4 ΤΟΠΑΛΗ ΙΩΑΝΝΑ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ 2008   00.46.01
5 ΓΚΙΟΥΡΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΔΕΛΦ.ΠΤΟΛ 2008   00.49.37
6 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΑΡΙΑ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ 2008   00.45.37
7 ΚΕΛΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ ΔΕΛΦ.ΠΤΟΛ 2008   00.56.57
8          
  ΣΕΙΡΑ 3η        
1 ΒΡΙΓΚΑ ΜΑΡΙΑΝΘΗ ΔΕΛΦ.ΠΤΟΛ 2007   00.52.27
2 ΔΑΛΑΜΑΡΑ ΠΕΛΑΓΙΑ Ο.Κ.ΝΑΟΥΣΑ 2007   00.46.96
3 ΠΑΤΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ 2007   00.50.16
4 ΤΣΙΦΤΣΑΚΗ ΣΟΦΙΑ ΔΕΛΦ.ΠΤΟΛ 2007   00.58.26
5 ΔΡΑΓΟΥΜΑΝΟΥ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ Ο.Κ.ΝΑΟΥΣΑ 2007   00.41.85
6 ΜΠΑΛΑΜΠΑΝΙΔΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ ΔΕΛΦ.ΠΤΟΛ 2007   00.51.00
7 ΣΑΚΑΡΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΔΕΛΦ.ΠΤΟΛ 2007   00.52.38
8          
  ΣΕΙΡΑ 4η        
1 ΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ 2006   00.33.66
2 ΜΠΟΥΛΟΥΚΩΣΤΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ  ΔΕΛΦ.ΠΤΟΛ 2006   00.45.85
3 ΤΣΙΑΝΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ 2006   00.45.53
4 ΤΟΤΣΚΑ ΜΑΡΙΑ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ 2006   00.43.12
5 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ ΔΕΛΦ.ΠΤΟΛ 2006   00.48.85
6 ΔΑΤΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ 2006   00.44.48
7 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ 2006   00.43.45
8          
  ΣΕΙΡΑ 5η ΟΜΑΔΑ ΗΛΙΚΙΑ ΣΧΟΛΙΑ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΣΤΕΦΑΝΙΔΟΥ ΠΕΤΡΟΥΛΑ ΔΕΛΦ.ΠΤΟΛ 2006   00.50.54
2 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΧΡΥΣΑ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ 2006   00.44.25
3 ΚΑΡΑΒΙΤΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Ο.Κ.ΝΑΟΥΣΑ 2006    
4 ΘΩΜΑΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ 2006   00.56,50
5 ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΗΛΙΑΝΑ ΔΕΛΦ.ΠΤΟΛ 2006    
6 ΘΕΟΥ ΙΩΑΝΝΑ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ 2006   1.04.00
7 ΜΧΑΗΛ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΔΕΛΦ.ΠΤΟΛ 2006    
8          
  ΣΕΙΡΑ 6η        
1          
2          
3 ΒΑΣΙΛΤΣΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ Ο.Κ.ΝΑΟΥΣΑ 2005   39.15
4 ΚΑΡΑΒΙΤΤΗ ΑΝΤΩΝΙΑ Ο.Κ.ΝΑΟΥΣΑ 2005    
5 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΒΙΒΙΑΝ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ 2002   42.11
6 ΔΡΟΣΙΟΥ ΕΛΕΝΗ Ο.Κ.ΝΑΟΥΣΑ 2005   1.00.54
7 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ        
8          
ΑΓΩΝΙΣΜΑ 12ο   ΟΜΑΔΑ ΗΛΙΚΙΑ ΣΧΟΛΙΑ ΕΠΙΔΟΣΗ
50 ΥΠΤΙΟ ΑΓΟΡΙΑ 2009          
  ΣΕΙΡΑ 1η        
1          
2 ΨΙΨΙΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΝΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ     1.57.40
3 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΕΛΦ.ΠΤΟΛ     1.34.72
4 ΛΕΜΠΙΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΔΑΒΙΔ ΠΗΓ.ΗΜΑΘΙΑΣ     1.20.20
5 ΚΑΡΑΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΕΛΦ.ΠΤΟΛ     1.05.62
6 ΣΕΜΕΡΤΣΙΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΝΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ      
7          
8          
  ΣΕΙΡΑ 2η        
1          
2 ΚΩΣΜΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ     1.20.72
3 ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΔΕΛΦ.ΠΤΟΛ     1.21.66
4 ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΠΗΓ.ΗΜΑΘΙΑΣ     2.02.09
5 ΜΑΡΓΑΡΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΝΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ     1.22.28
6 ΠΕΠΟΝΑΣ ΦΩΤΙΟΣ ΔΕΛΦ.ΠΤΟΛ     00.58.26
7          
8          
ΑΓΩΝΙΣΜΑ 13ο   ΟΜΑΔΑ ΗΛΙΚΙΑ ΣΧΟΛΙΑ ΕΠΙΔΟΣΗ
50 ΥΠΤΙΟ ΑΓΟΡΙΑ 2008 ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΑ          
  ΣΕΙΡΑ 1η        
1          
2 ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΔΕΛΦ.ΠΤΟΛ 2008   1.05.72
3 ΣΑΡΑΝΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΗΓ.ΗΜΑΘΙΑΣ 2008   1.35.47
4 ΡΑΠΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΗΡΕΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 2008   1.04.16
5 ΓΑΛΙΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ο.Κ.ΝΑΟΥΣΑ 2008   1.01.25
6 ΤΣΑΝΤΣΑΡΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΔΕΛΦ.ΠΤΟΛ 2008   1.27.08
7 ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΝΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ 2008   1.15.40
8          
  ΣΕΙΡΑ 2η        
1          
2 ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ ΔΕΛΦ.ΠΤΟΛ 2008   1.13.72
3 ΒΛΑΧΟΔΗΜΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ Ο.Κ.ΝΑΟΥΣΑ 2008   1.03.00
4 ΑΝΘΙΜΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ ΠΗΓ.ΗΜΑΘΙΑΣ 2008    
5 ΤΖΙΑΦΕΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΕΛΦ.ΠΤΟΛ 2008   1.16.43
6 ΛΑΦΑΡΑΣ ΝΙΚΟΣ Ο.Κ.ΝΑΟΥΣΑ 2008   1.10.63
7 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΕΛΦ.ΠΤΟΛ 2008   1.23.66
8          
  ΣΕΙΡΑ 3η        
1 ΚΑΡΥΔΗΣ ΝΙΚΟΣ ΔΕΛΦ.ΠΤΟΛ 2007   00.58.33
2 ΠΟΙΜΕΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΝΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ 2007   00.55.72
3 ΤΣΙΑΠΑΝΙΔΗΣ ΠΗΓ.ΗΜΑΘΙΑΣ 2007   1.11.22
4 ΦΟΥΡΚΙΩΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΔΕΛΦ.ΠΤΟΛ 2007   1.06.84
5 ΣΠΑΝΙΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΝΗΡΕΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 2007   58.18
6 ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΗΓ.ΗΜΑΘΙΑΣ 2007   1.27.30
7 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΙΩΑΚΕΙΜ ΔΕΛΦ.ΠΤΟΛ 2007   00.57.80
8 ΚΑΛΠΑΚΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ ΠΗΓ.ΗΜΑΘΙΑΣ 2007   54.22
  ΣΕΙΡΑ 4η        
1 ΠΑΠΑΖΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ 2007   1.25.27
2 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΕΛΦ.ΠΤΟΛ 2007   1.06.78
3 ΚΑΡΑΜΑΛΙΓΚΑΣ ΧΑΡΗΣ ΝΗΡΕΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 2007   1.17.94
4 ΓΙΑΝΝΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΝΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ 2007   1.04.08
5 ΠΕΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΕΛΦ.ΠΤΟΛ 2007   1.09.24
6 ΠΕΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΔΕΛΦ.ΠΤΟΛ 2007   1.02.28
7 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΔΕΛΦ.ΠΤΟΛ 2007   0.57.53
8 ΜΑΝΤΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ο.Κ.ΝΑΟΥΣΑ 2006   1.12.32
  ΣΕΙΡΑ 5η ΟΜΑΔΑ ΗΛΙΚΙΑ ΣΧΟΛΙΑ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΧΑΡΕΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ 2006   1.18.96
2 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΕΛΦ.ΠΤΟΛ 2006   1.18.31
3 ΜΠΑΝΤΡΑΣ ΘΩΜΑΣ ΝΗΡΕΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 2006   59.59
4 ΛΟΦΤΣΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  ΔΕΛΦ.ΠΤΟΛ 2006   55.43
5 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΔΕΛΦ.ΠΤΟΛ 2006   59.32
6 ΚΕΣΚΙΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΕΛΦ.ΠΤΟΛ 2006   59.06
7 ΚΟΤΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΕΛΦ.ΠΤΟΛ 2006   1.05.89
8 ΚΟΝΤΕΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΔΕΛΦ.ΠΤΟΛ 2006   58.38
  ΣΕΙΡΑ 6η        
1 ΧΑΤΖΗΑΥΓΟΥΣΤΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΕΛΦ.ΠΤΟΛ 2005   00.48.46
2 ΙΤΣΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΕΛΦ.ΠΤΟΛ 2005   1.06.16
3 ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΝΗΡΕΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 2005   0.55.16
4 ΧΑΛΙΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΝΗΡΕΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 2004   0.42.60
5 ΓΙΩΒΗΣ ΧΑΡΗΣ ΔΕΛΦ.ΠΤΟΛ 2005   0.56.36
6 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΕΛΦ.ΠΤΟΛ 2004   0.52.67
7 ΚΟΥΛΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ Ο.Κ.ΝΑΟΥΣΑ 2001   0.48.64
8 ΔΡΑΓΟΥΜΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ο.Κ.ΝΑΟΥΣΑ 2004   1.02.91
ΑΓΩΝΙΣΜΑ 14ο   ΟΜΑΔΑ ΗΛΙΚΙΑ ΣΧΟΛΙΑ ΕΠΙΔΟΣΗ
50 ΥΠΤΙΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ 2010 & 2009          
  ΣΕΙΡΑ 1η        
1          
2 ΣΑΒΒΙΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΔΕΛΦ.ΠΤΟΛ     01.10.39
3 ΑΝΔΡΕΑΔΟΥ ΧΡΥΣΑΥΓΗ ΝΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ     1.17.78
4 ΑΛΥΜΑΤΗΡΗ ΑΝΔΡΙΑΝΝΑ ΔΕΛΦ.ΠΤΟΛ     1.09.68
5 ΚΑΛΜΟΥΚΙΔΟΥ ΕΥΔΟΚΙΑ ΝΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ     1.58.26
6 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗ ΣΟΦΙΑ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ     50.40
7 ΠΟΥΑΡΙΔΟΥ ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ ΔΕΛΦ.ΠΤΟΛ      
8          
  ΣΕΙΡΑ 2η        
1          
2 ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΡΙΑΝΝΑ ΝΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ 2010   1.36.38
3 ΓΙΑΓΚΟΥ ΕΛΕΝΑ ΔΕΛΦ.ΠΤΟΛ     1.02.19
4 ΣΤΟΥΓΙΑΝΝΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΝΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ     1.34.41
5 ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΟΥ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ ΔΕΛΦ.ΠΤΟΛ     59.97
6 ΡΟΓΚΟΤΗ ΤΟΝΙΑ ΝΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ     1.26.57
7 ΘΥΜΙΑΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΔΕΛΦ.ΠΤΟΛ     1.23.07
8          
ΑΓΩΝΙΣΜΑ 15ο    ΟΜΑΔΑ ΗΛΙΚΙΑ ΣΧΟΛΙΑ ΕΠΙΔΟΣΗ
50 ΥΠΤΙΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ 2008 ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΑ          
  ΣΕΙΡΑ 1η        
1 ΤΣΑΛΙΑΝΗ ΘΕΟΔΟΤΑ ΔΕΛΦ.ΠΤΟΛ 2008   1.10.29
2 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ  ΠΗΓ.ΗΜΑΘΙΑΣ 2008   0.55.41
3 ΠΟΥΛΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΝΗΡΕΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 2008   1.07.19
4 ΠΙΠΟΥ ΑΡΧΟΝΤΟΥΛΑ ΝΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ 2008   1.20.52
5 ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ ΦΑΝΗ ΔΕΛΦ.ΠΤΟΛ 2008   59.86
6 ΠΑΣΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΠΗΓ.ΗΜΑΘΙΑΣ 2008   46.69
7 ΜΑΚΡΗ ΕΥΗ ΝΗΡΕΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 2008   1.28.15
8 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΝΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ 2008    
  ΣΕΙΡΑ 2η        
1 ΠΕΤΡΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΔΕΛΦ.ΠΤΟΛ 2008   1.44.31
2 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΚΙΚΗ ΠΗΓ.ΗΜΑΘΙΑΣ 2008   59.78
3 ΚΑΨΙΜΑΛΛΗ ΜΑΡΙΑ ΔΕΛΦ.ΠΤΟΛ 2008   1.19.32
4 ΤΗΝΟΥ ΣΟΦΙΑ ΝΗΡΕΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 2008   1.00.99
5 ΜΑΝΤΣΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΔΕΛΦ.ΠΤΟΛ 2008   57.02
6 ΛΙΟΥΤΑ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΩ ΔΕΛΦ.ΠΤΟΛ 2008   1.10.26
7 ΣΚΡΕΤΑ ΑΝΤΩΝΙΑ ΝΗΡΕΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 2008    
8 ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΔΕΛΦ.ΠΤΟΛ 2008   54.65
  ΣΕΙΡΑ 3η        
1 ΑΝΑΝΙΑΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΔΕΛΦ.ΠΤΟΛ 2008   1.06.30
2 ΒΑΙΝΑ ΕΛΠΙΔΑ ΝΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ 2008   1.06.66
3 ΖΕΖΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΠΗΓ.ΗΜΑΘΙΑΣ 2008   1.06.25
4 ΜΑΚΡΗ ΜΑΡΙΑ ΔΕΛΦ.ΠΤΟΛ 2008   1.12.47
5 ΠΑΣΠΑΛΑ ΜΑΡΙΛΕΝΑ ΔΕΛΦ.ΠΤΟΛ 2008   1.13.12
6 ΑΥΛΩΓΙΑΡΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΔΕΛΦ.ΠΤΟΛ 2008   1.15.00
7 ΔΗΜΟΥ ΑΝΝΑ ΝΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ 2007   1.39.22
8 ΣΥΡΙΛΛΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΝΗΡΕΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 2007   1.02.04
  ΣΕΙΡΑ 4η        
1 ΤΣΑΝΤΣΑΡΙΔΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΔΕΛΦ.ΠΤΟΛ 2007   00.59.80
2 ΤΣΑΝΤΣΑΡΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΔΕΛΦ.ΠΤΟΛ 2007   1.04.84
3 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ ΝΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ 2007   1.28.15
4 ΝΤΑΝΤΑΜΗ ΡΑΦΑΕΛΑ ΝΗΡΕΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 2007   1.53.48
5 ΓΟΥΡΖΟΥΛΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΔΕΛΦ.ΠΤΟΛ 2007    
6 ΣΠΑΝΙΔΟΥ ΑΛΙΚΗ ΔΕΛΦ.ΠΤΟΛ 2007   1.09.70
7 ΣΠΑΝΙΣΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΔΕΛΦ.ΠΤΟΛ 2007   1.10.03
8          
  ΣΕΙΡΑ 5η ΟΜΑΔΑ ΗΛΙΚΙΑ ΣΧΟΛΙΑ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΠΑΛΙΟΥΡΑ ΦΑΝΗ ΝΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ 2006   1.08.00
2 ΚΟΥΤΣΩΝΑ ΧΑΡΑ ΝΗΡΕΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 2006    
3 ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΔΕΛΦ.ΠΤΟΛ 2006   1.25.54
4 ΣΙΑΤΡΑΒΑΝΗ ΕΙΡΗΝΗ ΝΗΡΕΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 2006   59.31
5 ΜΑΙΝΑ ΜΑΡΙΑ ΔΕΛΦ.ΠΤΟΛ 2006   48.44
6 ΜΙΧΑΛΗ ΡΟΔΑΝΘΗ ΝΗΡΕΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 2006   57.15
7 ΚΟΤΖΑΦΙΛΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΔΕΛΦ.ΠΤΟΛ 2006   1.02.66
8 ΓΚΑΝΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΔΕΛΦ.ΠΤΟΛ 2006   50.34
  ΣΕΙΡΑ 6η        
1          
2 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑΛΕΝΑ ΔΕΛΦ.ΠΤΟΛ 2006    
3 ΠΑΣΑΛΙΔΟΥ ΑΛΚΗΣΤΙΣ ΔΕΛΦ.ΠΤΟΛ 2006   58.19
4 ΚΟΥΤΣΙΚΟΥΡΗ ΡΑΦΑΗΛΙΑ ΝΗΡΕΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 2006   54.66
5 ΚΑΣΑΡΑΚΗ ΚΙΚΗ ΔΕΛΦ.ΠΤΟΛ 2006   1.05.20
6 ΚΑΤΟΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΔΕΛΦ.ΠΤΟΛ 2006   1.00.00
7 ΑΝΘΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ ΔΕΛΦ.ΠΤΟΛ 2006   1.08.57
8          
  ΣΕΙΡΑ 7η        
1 ΠΑΠΟΥΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΔΕΛΦ.ΠΤΟΛ 2005   1.15.90
2 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΗΛΙΑΝΑ ΔΕΛΦ.ΠΤΟΛ 2005   58.91
3 ΠΑΠΑΖΛΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΝΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ 2005   1.02.20
4 ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΝΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ 2005    
5 ΠΙΛΑΤΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΝΗΡΕΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 2005   45.56
6 ΧΑΛΚΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΕΛΦ.ΠΤΟΛ 2005   46.56
7 ΓΙΑΝΝΟΥ ΣΜΑΡΑΓΔΑ ΔΕΛΦ.ΠΤΟΛ 2005   1.18.70
8          
  ΣΕΙΡΑ 8η        
1          
2 ΚΕΣΚΙΛΙΔΟΥ ΑΛΙΚΗ ΔΕΛΦ.ΠΤΟΛ 2003   50.14
3 ΚΑΡΑΣΗΜΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΔΕΛΦ.ΠΤΟΛ 2004    
4 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΕΛΙΝΑ ΔΕΛΦ.ΠΤΟΛ 2004   54.93
5 ΚΟΥΚΟΥΜΤΖΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΝΗΡΕΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 2004   54.82
6 ΙΑΚΩΒΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΝΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ 2004   1.20.82
7 ΣΠΑΝΙΑ ΑΜΑΝΘΑ ΝΗΡΕΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 2004   46.81
8          
ΑΓΩΝΙΣΜΑ 16ο   ΟΜΑΔΑ ΗΛΙΚΙΑ ΣΧΟΛΙΑ ΕΠΙΔΟΣΗ
50 ΠΡΟΣΘΙΟ ΑΓΟΡΙΑ 2009+2008 ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΑ          
  ΣΕΙΡΑ 1η        
1          
2 ΚΟΤΣΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΕΛΦ.ΠΤΟΛ 2008   1.23.25
3 ΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ ΔΕΛΦ.ΠΤΟΛ 2008   55.94
4 ΔΡΕΝΟΒΙΑΔΗΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Ο.Κ.ΝΑΟΥΣΑ 2007   56.31
5 ΓΚΙΟΥΛΕΚΑΣ ΜΑΝΩΛΗΣ  ΝΗΡΕΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 2007   55.14
6 ΣΠΑΝΔΩΝΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΔΕΛΦ.ΠΤΟΛ 2008   1.23.32
7          
8          
  ΣΕΙΡΑ 2η        
1          
2 ΡΟΣΙ ΛΟΡΕΝΤΖΟ ΔΕΛΦ.ΠΤΟΛ 2003   00.49.71
3 ΠΕΙΟΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΔΕΛΦ.ΠΤΟΛ 2002   50.97
4 ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΗΛΙΑΣ ΔΕΛΦ.ΠΤΟΛ 2001   47.61
5 ΓΚΟΓΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΕΛΦ.ΠΤΟΛ 1999   45.13
6 ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΕΛΦ.ΠΤΟΛ 2005   1.00.29
7 ΚΟΥΛΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ Ο.Κ.ΝΑΟΥΣΑ 2001   0.53.22
8          
ΑΓΩΝΙΣΜΑ 17ο   ΟΜΑΔΑ ΗΛΙΚΙΑ ΣΧΟΛΙΑ ΕΠΙΔΟΣΗ
50 ΠΡΟΣΘΙΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ 2009+2008 ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΑ          
  ΣΕΙΡΑ 1η        
1 ΑΧΛΙΩΠΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ Ο.Κ.ΝΑΟΥΣΑ 2006   00.55.54
2 ΠΑΛΑΤΖΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΝΗΡΕΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 2007   00.53.72
3 ΜΠΟΜΠΑΡΑ ΕΙΡΗΝΗ ΔΕΛΦ.ΠΤΟΛ 2007   1.11.22
4 ΠΑΣΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΠΗΓ.ΗΜΑΘΙΑΣ 2008   1.01.39
5 ΜΠΑΝΤΡΑ ΕΦΗ ΝΗΡΕΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 2008   1.11.21
6 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ  ΠΗΓ.ΗΜΑΘΙΑΣ 2008   1.10.38
7 ΑΝΔΡΙΟΤΗ ΑΝΔΡΙΑΝΝΑ Ο.Κ.ΝΑΟΥΣΑ 2006    
8 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑΛΕΝΑ ΔΕΛΦ.ΠΤΟΛ 2006    
  ΣΕΙΡΑ 2η        
1 ΓΚΟΓΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΔΕΛΦ.ΠΤΟΛ 2001   00.48.36
2 ΧΑΣΑΠΗ ΙΩΑΝΝΑ ΔΕΛΦ.ΠΤΟΛ 2003   00.48.90
3 ΚΡΑΝΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΝΗΡΕΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 2005   55.25
4 ΚΕΒΡΕΚΙΔΟΥ ΑΝΝΥ ΔΕΛΦ.ΠΤΟΛ 2005    
5 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΗΛΙΑΝΑ ΔΕΛΦ.ΠΤΟΛ 2005   1.01.84
6 ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΔΕΛΦ.ΠΤΟΛ 2003   1.12.34
7 ΤΖΙΑΦΕΤΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΔΕΛΦ.ΠΤΟΛ 2001   0.56.77
8          
ΑΓΩΝΙΣΜΑ 18ο   ΟΜΑΔΑ ΗΛΙΚΙΑ ΣΧΟΛΙΑ ΕΠΙΔΟΣΗ
50 ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΑΓΟΡΙΑ 2009          
  ΣΕΙΡΑ 1η        
1 ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΔΕΛΦ.ΠΤΟΛ     01.11.41
2 ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΠΗΓ.ΗΜΑΘΙΑΣ      
3 ΜΑΡΓΑΡΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΝΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ     1.08.97
4 ΚΑΡΑΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΕΛΦ.ΠΤΟΛ     1.03.83
5 ΛΕΜΠΙΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΔΑΒΙΔ ΠΗΓ.ΗΜΑΘΙΑΣ     1.50.12
6 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΕΛΦ.ΠΤΟΛ     1.20.28
7 ΠΕΠΟΝΑΣ ΦΩΤΙΟΣ ΔΕΛΦ.ΠΤΟΛ     0.58.69
8          
  ΣΕΙΡΑ 2η        
1          
2          
3          
4          
5          
6          
7          
8          
ΑΓΩΝΙΣΜΑ 19ο   ΟΜΑΔΑ ΗΛΙΚΙΑ ΣΧΟΛΙΑ ΕΠΙΔΟΣΗ
50 ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΑΓΟΡΙΑ 2008 ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΑ          
  ΣΕΙΡΑ 1η        
1 ΤΖΙΑΦΕΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΕΛΦ.ΠΤΟΛ 2008   1.31.52
2 ΚΟΥΤΣΑΝΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΝΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ 2008   1.09.03
3 ΣΑΡΑΝΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΗΓ.ΗΜΑΘΙΑΣ 2008   1.24.31
4 ΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ ΔΕΛΦ.ΠΤΟΛ 2008   47.83
5 ΛΑΦΑΡΑΣ ΝΙΚΟΣ Ο.Κ.ΝΑΟΥΣΑ 2008   1.05.76
6 ΚΟΤΣΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΕΛΦ.ΠΤΟΛ 2008   55.15
7 ΡΑΠΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΗΡΕΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 2008   58.77
8 ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΝΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ 2008   1.17.72
  ΣΕΙΡΑ 2η        
1 ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ ΔΕΛΦ.ΠΤΟΛ 2008   1.20.61
2 ΑΝΘΙΜΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ ΠΗΓ.ΗΜΑΘΙΑΣ 2008   56.91
3 ΓΑΛΙΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ο.Κ.ΝΑΟΥΣΑ 2008   1.02.84
4 ΤΣΑΝΤΣΑΡΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΔΕΛΦ.ΠΤΟΛ 2008   1.35.08
5 ΒΛΑΧΟΔΗΜΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ Ο.Κ.ΝΑΟΥΣΑ 2008   1.03.65
6 ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΔΕΛΦ.ΠΤΟΛ 2008   1.00.90
7 ΣΠΑΝΔΩΝΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΔΕΛΦ.ΠΤΟΛ 2008   1.01.06
8          
  ΣΕΙΡΑ 3η        
1 ΔΡΕΝΟΒΙΑΔΗΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ Ο.Κ.ΝΑΟΥΣΑ 2007   50.07
2 ΣΠΑΝΙΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΝΗΡΕΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 2007   52.44
3 ΚΑΡΥΔΗΣ ΝΙΚΟΣ ΔΕΛΦ.ΠΤΟΛ 2007   50.81
4 ΚΑΛΠΑΚΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ ΠΗΓ.ΗΜΑΘΙΑΣ 2007    
5 ΓΚΙΟΥΛΕΚΑΣ ΜΑΝΩΛΗΣ  ΝΗΡΕΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 2007   41.65
6 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΔΕΛΦ.ΠΤΟΛ 2007   50.02
7 ΤΣΑΠΑΝΙΔΗΣ Α. ΠΗΓ.ΗΜΑΘΙΑΣ 2007   1.05.79
8 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΕΛΦ.ΠΤΟΛ 2007   1.06.13
  ΣΕΙΡΑ 4η        
1 ΠΑΠΑΖΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ 2007   1.12.22
2 ΦΟΥΡΚΙΩΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΔΕΛΦ.ΠΤΟΛ 2007   1.07.31
3 ΠΟΙΜΕΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΝΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ 2007   51.90
4 ΠΕΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΔΕΛΦ.ΠΤΟΛ 2007   53.35
5 ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΗΓ.ΗΜΑΘΙΑΣ 2007   1.36.50
6 ΠΕΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΕΛΦ.ΠΤΟΛ 2007   1.08.63
7 ΓΙΑΝΝΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΝΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ 2007   1.00.58
8 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΙΩΑΚΕΙΜ ΔΕΛΦ.ΠΤΟΛ 2007   51.03
  ΣΕΙΡΑ 5η ΟΜΑΔΑ ΗΛΙΚΙΑ ΣΧΟΛΙΑ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΕΛΦ.ΠΤΟΛ 2006   1.23.84
2 ΜΠΑΝΤΡΑΣ ΘΩΜΑΣ ΝΗΡΕΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 2006   54.93
3 ΚΑΡΑΚΑΣΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΝΗΡΕΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 2006   45.46
4 ΚΟΝΤΕΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΔΕΛΦ.ΠΤΟΛ 2006   53.22
5 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΔΕΛΦ.ΠΤΟΛ 2006   54.75
6 ΛΟΦΤΣΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  ΔΕΛΦ.ΠΤΟΛ 2006   54.44
7 ΚΕΣΚΙΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΕΛΦ.ΠΤΟΛ 2006   53.48
8          
  ΣΕΙΡΑ 6η        
1 ΧΑΛΙΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΝΗΡΕΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 2004   33.62
2 ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΕΛΦ.ΠΤΟΛ 2005   47.35
3 ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΝΗΡΕΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 2005   51.03
4 ΧΑΤΖΗΑΥΓΟΥΣΤΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΕΛΦ.ΠΤΟΛ 2005   41.58
5 ΓΙΩΒΗΣ ΧΑΡΗΣ ΔΕΛΦ.ΠΤΟΛ 2005   52.29
6 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΕΛΦ.ΠΤΟΛ 2004   45.88
7 ΔΡΑΓΟΥΜΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ο.Κ.ΝΑΟΥΣΑ 2004   54.32
8          
  ΣΕΙΡΑ 7η        
1          
2 ΡΟΣΙ ΛΟΡΕΝΤΖΟ ΔΕΛΦ.ΠΤΟΛ 2003   00.43.37
3 ΠΕΙΟΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΔΕΛΦ.ΠΤΟΛ 2002   38.78
4 ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΗΛΙΑΣ ΔΕΛΦ.ΠΤΟΛ 2001   37.97
5 ΚΟΥΛΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ Ο.Κ.ΝΑΟΥΣΑ 2001   40.02
6 ΓΚΟΓΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΕΛΦ.ΠΤΟΛ 1999   31.67
7 ΦΩΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΕΛΦ.ΠΤΟΛ 1997   29.91
8          
ΑΓΩΝΙΣΜΑ 20ο   ΟΜΑΔΑ ΗΛΙΚΙΑ ΣΧΟΛΙΑ ΕΠΙΔΟΣΗ
50 ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ 2009          
  ΣΕΙΡΑ 1η        
1 ΣΑΒΒΙΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΔΕΛΦ.ΠΤΟΛ     1.16.73
2 ΑΛΥΜΑΤΗΡΗ ΑΝΔΡΙΑΝΝΑ ΔΕΛΦ.ΠΤΟΛ     1.00.90
3 ΠΟΥΑΡΙΔΟΥ ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ ΔΕΛΦ.ΠΤΟΛ     1.07.72
4 ΡΟΓΚΟΤΗ ΤΟΝΙΑ ΝΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ     1.32.44
5 ΓΙΑΓΚΟΥ ΕΛΕΝΑ ΔΕΛΦ.ΠΤΟΛ     1.05.54
6 ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΟΥ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ ΔΕΛΦ.ΠΤΟΛ     1.02.74
7 ΘΥΜΙΑΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΔΕΛΦ.ΠΤΟΛ     1.17.56
8          
  ΣΕΙΡΑ 2η        
1          
2          
3          
4          
5          
6          
7          
8          
ΑΓΩΝΙΣΜΑ 21ο   ΟΜΑΔΑ ΗΛΙΚΙΑ ΣΧΟΛΙΑ ΕΠΙΔΟΣΗ
50 ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ 2008 ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΑ          
  ΣΕΙΡΑ 1η        
1          
2 ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ ΦΑΝΗ ΔΕΛΦ.ΠΤΟΛ 2008   00.53.09
3 ΒΑΙΝΑ ΕΛΠΙΔΑ ΝΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ 2008   1.03.53
4 ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΟΥ ΒΑΣΩ ΔΕΛΦ.ΠΤΟΛ 2008   39.79
5 ΤΗΝΟΥ ΣΟΦΙΑ ΝΗΡΕΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 2008   54.73
6 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΚΙΚΗ ΠΗΓ.ΗΜΑΘΙΑΣ 2008   1.09.49
7 ΤΣΑΛΙΑΝΗ ΘΕΟΔΟΤΑ ΔΕΛΦ.ΠΤΟΛ 2008   0.58.11
8 ΠΕΤΡΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΔΕΛΦ.ΠΤΟΛ 2008   1.56.56
  ΣΕΙΡΑ 2η        
1 ΛΙΟΥΤΑ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΩ ΔΕΛΦ.ΠΤΟΛ 2008   1.24.97
2 ΠΑΣΠΑΛΑ ΜΑΡΙΛΕΝΑ ΔΕΛΦ.ΠΤΟΛ 2008   1.26.78
3 ΜΠΑΝΤΡΑ ΕΦΗ ΝΗΡΕΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 2008   57.47
4 ΖΕΖΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΠΗΓ.ΗΜΑΘΙΑΣ 2008   54.68
5 ΑΝΑΝΙΑΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΔΕΛΦ.ΠΤΟΛ 2008   1.11.74
6 ΜΑΚΡΗ ΜΑΡΙΑ ΔΕΛΦ.ΠΤΟΛ 2008   1.11.39
7 ΜΑΚΡΗ ΕΥΗ ΝΗΡΕΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 2008   1.13.27
8 ΚΑΨΙΜΑΛΛΗ ΜΑΡΙΑ ΔΕΛΦ.ΠΤΟΛ 2008   1.34.88
  ΣΕΙΡΑ 3η        
1          
2          
3 ΑΥΛΩΓΙΑΡΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΔΕΛΦ.ΠΤΟΛ 2008   1.15.09
4 ΜΑΝΤΣΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΔΕΛΦ.ΠΤΟΛ 2008   1.07.48
5 ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΔΕΛΦ.ΠΤΟΛ 2008   49.57
6 ΣΚΡΕΤΑ ΑΝΤΩΝΙΑ ΝΗΡΕΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 2008    
7          
8          
  ΣΕΙΡΑ 4η        
1 ΤΣΑΝΤΣΑΡΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΔΕΛΦ.ΠΤΟΛ 2007   1.13.68
2 ΣΥΡΙΛΛΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΝΗΡΕΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 2007   00.51.34
3 ΤΣΑΝΤΣΑΡΙΔΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΔΕΛΦ.ΠΤΟΛ 2007   51.28
4 ΜΠΟΜΠΑΡΑ ΕΙΡΗΝΗ ΔΕΛΦ.ΠΤΟΛ 2007   1.04.40
5 ΠΑΛΑΤΖΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΝΗΡΕΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 2007   44.44
6 ΓΟΥΡΖΟΥΛΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΔΕΛΦ.ΠΤΟΛ 2007    
7 ΝΤΑΝΤΑΜΗ ΡΑΦΑΕΛΑ ΝΗΡΕΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 2007   0.54.87
8          
  ΣΕΙΡΑ 5η ΟΜΑΔΑ ΗΛΙΚΙΑ ΣΧΟΛΙΑ ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΣΙΑΤΡΑΒΑΝΗ ΕΙΡΗΝΗ ΝΗΡΕΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 2006   00.47.44
2 ΠΑΛΙΟΥΡΑ ΦΑΝΗ ΝΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ 2006   1.18.31
3 ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΔΕΛΦ.ΠΤΟΛ 2006   1.18.02
4 ΜΙΧΑΛΗ ΡΟΔΑΝΘΗ ΝΗΡΕΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 2006   46.37
5 ΑΝΔΡΙΟΤΗ ΑΝΔΡΙΑΝΝΑ Ο.Κ.ΝΑΟΥΣΑ 2006    
6 ΚΡΑΝΑ ΑΝΝΑ ΝΗΡΕΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 2006   42.11
7 ΑΝΘΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ ΔΕΛΦ.ΠΤΟΛ 2006   1.06.47
8 ΚΟΥΤΣΙΚΟΥΡΗ ΡΑΦΑΗΛΙΑ ΝΗΡΕΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 2006   44.53
  ΣΕΙΡΑ 6η        
1 ΓΚΑΝΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΔΕΛΦ.ΠΤΟΛ 2006   00.49.02
2 ΜΑΙΝΑ ΜΑΡΙΑ ΔΕΛΦ.ΠΤΟΛ 2006   00.43.41
3 ΚΟΤΖΑΦΙΛΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΔΕΛΦ.ΠΤΟΛ 2006   58.22
4 ΠΑΣΑΛΙΔΟΥ ΑΛΚΗΣΤΙΣ ΔΕΛΦ.ΠΤΟΛ 2006   58.36
5 ΚΑΣΑΡΑΚΗ ΚΙΚΗ ΔΕΛΦ.ΠΤΟΛ 2006   59.60
6 ΚΑΤΟΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΔΕΛΦ.ΠΤΟΛ 2006   52.39
7 ΑΧΛΙΩΠΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ Ο.Κ.ΝΑΟΥΣΑ 2006   0.47.85
8          
  ΣΕΙΡΑ 7η        
1          
2 ΚΕΒΡΕΚΙΔΟΥ ΑΝΝΥ ΔΕΛΦ.ΠΤΟΛ 2005    
3 ΚΡΑΝΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΝΗΡΕΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 2005   42.14
4 ΠΑΠΑΖΛΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΝΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ 2005   1.08.78
5 ΠΙΛΑΤΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΝΗΡΕΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 2005   40.30
6 ΠΑΠΟΥΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΔΕΛΦ.ΠΤΟΛ 2005   1.04.49
7 ΚΡΑΝΑ ΑΝΝΑ ΝΗΡΕΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 2005    
8          
  ΣΕΙΡΑ 8η        
1 ΚΟΥΚΟΥΜΤΖΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΝΗΡΕΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 2004   41.60
2 ΚΑΡΑΣΙΜΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΔΕΛΦ.ΠΤΟΛ 2004    
3 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΕΛΙΝΑ ΔΕΛΦ.ΠΤΟΛ 2004   47.81
4 ΣΠΑΝΙΑ ΑΜΑΝΘΑ ΝΗΡΕΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 2004   42.05
5 ΧΑΣΑΠΗ ΙΩΑΝΝΑ ΔΕΛΦ.ΠΤΟΛ 2003   45.00
6 ΚΕΣΚΙΛΙΔΟΥ ΑΛΙΚΗ ΔΕΛΦ.ΠΤΟΛ 2003   45.46
7 ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΔΕΛΦ.ΠΤΟΛ 2003   52.46
8 ΓΚΟΓΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΔΕΛΦ.ΠΤΟΛ 2001   38.37
ΑΓΩΝΙΣΜΑ 22ο   ΟΜΑΔΑ ΗΛΙΚΙΑ ΣΧΟΛΙΑ ΕΠΙΔΟΣΗ
50 ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ 2009+2008 ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΑ          
  ΣΕΙΡΑ 1η        
1          
2          
3          
4 ΚΡΑΝΑ ΑΝΝΑ ΝΗΡΕΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 2006   55.82
5 ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΟΥ ΒΑΣΩ ΔΕΛΦ.ΠΤΟΛ 2008   50.11
6          
7          
8